Orzesze - portal miejski Orzesze.com.pl

Wiadomości z Orzesza

Odnaleźli dwie zaginione nastolatki w Ornontowicach

  • Dodano: 2017-08-30 08:00, aktualizacja: 2017-08-29 20:24

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzeszu prowadzili poszukiwana dwóch nastolatek w wieku 14 lat. Obie to mieszkanki Ornontowic. Dziewczynki w poniedziałek 28 sierpnia około godziny 16.00 udały się na przejażdżkę rowerem i nie wróciły po zapadnięciu zmroku.

Do zaginięcia dziewczyn doszło w poniedziałek. Rodzice obu nastolatek zgłosili się do komisariatu informując dyżurnego, że ich 14-letnie córki pojechały na rowerach do Knurowa. Mimo zadeklarowanego na godzinę 20.00 powrotu - do domu nie wróciły.

Orzescy funkcjonariusze podjęli natychmiastowe poszukiwania. W działania zostali także włączeni policjanci całego powiatu mikołowskiego oraz jednostek policji z Czerwionki-Leszczyny i Knurowa.

Niedługo po północy. dwie osoby odopowiadające rysopisowi zostały odnalezione w Ornontowicach w rejonie kościoła. Nastolatki tłumaczyły, że były u znajomych w w Szczygłowicach (dzielnica Knurowa) i rozładowały im się telefony, wcześniej nie słyszały aby rodzice do  nich dzwonili.

Obie, bez obrażeń, zostały przekazane rodzicom. Informacja o ucieczce nastolatek zostanie teraz przesłana do Sądu Rodzinnego w Mikołowie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.