Wiadomości z Orzesza

Sylwia Krawczyk - zastępcą burmistrza miasta

 • Dodano: 2015-01-05 09:15, aktualizacja: 2018-03-21 09:32
Pierwszego stycznia 2015 roku stanowisko Zastępcy Burmistrza Orzesza objęła pani Sylwia Krawczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji z pełnionej funkcji oraz wielu sukcesów i pomyślnych decyzji dla Orzesza i jego mieszkańców.
 
Aby przybliżyć Państwu nową wiceburmistrz, przedstawiamy kilka informacji na jej temat.
 
Prywatnie
Z Orzeszem związana od urodzenia. Mieszka w centrum miasta, ma 37 lat. Mama dwóch wspaniałych córek – młodszej 5-letniej Karolinki i 8-letniej Ani. Mąż Krzysztof pracuje w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Orzeszu.
 
Wykształcenie i praca
Absolwentka Politechniki Śląskiej – ukończyła studia na kierunku Zarządzanie i Marketing, o specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Od 1999 roku pracuje zawodowo: przez 8 lat w Przedsiębiorstwie Usług Marketingowych i Reklamowych E-media Sp. z o.o., w kolejnych latach w spółce Maximedia na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń finansowo-księgowych. Cały poprzedni rok – 2014 – jako menadżer i specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych w Zakładzie Kształtowania i Rekultywacji Terenów Zielonych Juniprex.
 
Umiejętności
Posiada kwalifikacje i szereg kompetencji niezbędnych do wykonywania funkcji zastępcy burmistrza miasta. Efektywnie potrafi porozumiewać się ze współpracownikami, czego rezultatem są dobrze i terminowo wykonywane zadania. Zdolność planowania oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wysokich wymagań sprawia, że potrafi skutecznie realizować wymagające wielkiego zaangażowania i nakładów pracy projekty.
 
Aktywny wypoczynek
Lubi górskie wędrówki, do których przekonał ją mąż jeszcze w czasie narzeczeństwa. Choć od urodzenia dzieci niewiele czasu udawało jej się poświęcać na tę pasję, zamierza do niej wrócić. Jednym z ostatnich miejsc, jakie odwiedziła, były Tatry po słowackiej stronie. Jak sama przyznaje, nie chodzi o zdobywanie wysokich szczytów, a raczej o aktywne spędzanie czasu. Prawie wszystkie wolne chwile spędza z córkami i to głównie im poświęca większość czasu. Sport w dzisiejszym wydaniu bardziej skoncentrowany jest na wspólnych zabawach, grach i rowerowych miniwyprawach. 
 
 
 

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • qwerty

  A któż jest autorem tego zdjęcia?

 • Były mieszkaniec Orzesza

  Naprawdę szkoda że miasto tak trudne do zarządzania po okresie rządów układów i układzików polityczno - edukacyjnych przechodzi w ręce ludzi niekompetentych i bez jakich kolwiek umiejętości bez haryzmy trochę wsdyd. Ci którzy mieli do czynienia z obecnym burmistrzem na niwie zawodowej więdzą o miernocie i słabościach, aż nie do pomyślenie jest to że człowiek kompletnie bez poglądów bez umiejętności wypowiadania się bez odwagi do podejmowania jakich kolwiek decyzji wygrał wybory. Mieszkańcą Orzesza należy jedynie współczuć i usprawieliwić że mieli wybór pomiędzy rakiem a zapaleniem płuc. Wstyd !!!

  • Były mieszkaniec Orzesza
   2015-01-16 12:41
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.