Wiadomości z Orzesza

ATLAS Poland poznaj markę jedyną w swoim rodzaju

 • Dodano: 2019-10-30 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 09:02

ATLAS Poland jest marką działającą na terenie Polski już od ponad piętnastu lat. Firma w ciągu swojej działalności, każdego dnia dokłada wszelkich starań, by klienci byli w stu procentach zadowoleni oraz usatysfakcjonowani. Cenne doświadczenie oraz stawianie kontrahentów na pierwszym miejscu to coś, co wyróżnia przedsiębiorstwo na tle konkurencji.

 

Zaufaj najlepszym, zaufaj ATLAS Poland

 

Firma ATLAS Poland działa na polskim rynku od wielu lat, począwszy od 2002 roku. Pomimo tak dużej historii, marka nieustannie poszerza własne horyzonty oraz stara się rozwijać oddziały zlokalizowane na terenie kraju. Warto jednocześnie nadmienić, że przedsiębiorstwo jest autoryzowanym dealerem na polski rynek licznych, wiodących marek, takich jak między innymi:

 • Atlas;
 • Yanmar;
 • Atlas Weyhausen;
 • Willibald;
 • Tana;
 • Sany;
 • ING Bonfiglioli.

Na uwagę zasługuje także fakt, że ATLAS Poland posiada niezwykle szeroką i atrakcyjną ofertę. W ofercie można znaleźć sprzęt najwyższej jakości, to jest między innymi:

 • koparki kołowe ATLAS (od 15 do 24 ton);
 • koparki dwudrogowe ATLAS (22 tony);
 • koparki gąsienicowe SANY (od 22 do 35 ton);
 • minikoparki SANY SY18C;
 • maszyny przeładunkowe ATLAS (od 20 do 36 ton);
 • ładowarki kołowe WEYCOR (od 2 do 12 ton).

Wysokiej jakości maszyny są wykorzystywane w wielu dziedzinach, takich jak chociażby kolejnictwo, przeładunek, skup złomu, rolnictwo i wiele innych. Oprócz tego, ATLAS Poland oferuje klientom na przykład przesiewacze, minikoparki, rębacze, prasonożyce, kompaktory, a także paczkarki złomu, strzępiarki oraz urządzenia do napowietrzania kompostu i wiele więcej. 

Oprócz tego, ATLAS Poland posiada maszyny specjalistyczne, które są w stanie wykonać wszystkie zadania w sposób rzetelny oraz bardzo dokładny, co ma niezwykle duże znaczenie w przedsiębiorstwach, z którymi współpracuje wspomniana marka. Warto więc poznać poszczególne urządzenia z bliska.

 

Koparki kołowe

 

Koparki kołowe dostępne w ATLAS Poland są maszynami wyprodukowanymi przez markę Atlas. Charakteryzują się przede wszystkim ogromną stabilnością, komfortową kabiną z dużym polem widzenia oraz bezawaryjnością. Maszyny te świetnie nadają się do przeprowadzania licznych prac drogowych, melioracyjnych, prac ziemnych, w budownictwie i tym podobne. Ponadto, ATLAS Poland posiada kilka modeli, to jest: 140 W, 150 W, 160 W, 160 WSR, 190 W oraz 220 W. Wszystkie wyróżniają się ogromną precyzją sterowania oraz niskimi kosztami eksploatacji.

 

Koparki dwudrogowe

 

Kolejnymi maszynami, które są dostępne przez ATLAS Poland są koparki dwudrogowe, modele 1404 ZW oraz 1604 ZW. Są one przede wszystkim stosowane w kolejnictwie oraz przy pracach na torach tramwajowych i kolejowych oraz infrastrukturalnych. Precyzja, rzetelność i najlepsze wykonanie powierzonych zadań to kwestie, które wyróżniają oferowane przez firmę modele. Ponadto, są one w stanie kopać aż do głębokości 4,30 i 4,45 metra. Modele koparek dwudrogowych posiadają silniki o mocy 130 KM/95 KW, a także 156 KM/115 KW. 

 

Koparki gąsienicowe

 

Koparki gąsienicowe to maszyny niezastąpione, jeśli chodzi o prace wyburzeniowe, drogowe, ziemne czy kopalniane. Idealnie nadają się do żwirowni i torfowisk. ATLAS Poland posiada w swojej ofercie kilka modeli, to jest: 160 LC, 190 LC, 215 LCSR, 225 LC, 240 LC, 260 LC, a także 340 LC. Różnica między wspomnianymi modelami to między innymi waga, moc silnika, stabilność, komfort w kabinie i siła zrywania, a także pojemność łyżki. Warto nadmienić jednocześnie, że koparki gąsienicowe, o których już wspomniano, są bardzo oszczędne w eksploatacji. 

 

Ładowarki kołowe

 

Wśród modeli ładowarek kołowych oferowanych przez ATLAS Poland znaleźć można między innymi: AR 30, AR 35, AR 35 SUPER, AR 40, AR 60, AR 65e, AR 75e, AR 75eS, AR 75eT, AR 80e, AR 85e, AR 90e, AR 95e, AR 95e SUPER, AR 205e, a także AR 250e. Są to modele w pełni niezawodne, wykorzystywane w pracach budowlanych, drogowych, ziemnych, w trakcie przeładunku, przy recyklingu, architekturze krajobrazu, w tartakach, rolnictwie i tym podobne. Komfortowa kabina zapewnia dużą widoczność i bezpieczeństwo, a ich niska eksploatacja gwarantuje wydajność na najlepszym poziomie.

 

Maszyny przeładunkowe

 

Maszyny przeładunkowe to między innymi maszyny, które są wykorzystywane do przeładunku materiałów wielkogabarytowych, takich jak materiały sypkie, złom, kruszywo, węgiel i tym podobne. Asortyment ATLAS Poland zawiera następujące ich modele: 160 MH, 180 MH, 200 MH, 230 MH, 250 MH, 270 MH, 300mh, 350 MH, 400 MH oraz 520 MH. Waga tych maszyn waha się od  17,5 do 57 ton, a pojemność chwytaka wynosi od 1 do 3 metrów sześciennych. Maszyny przeładunkowe gwarantują niskie koszty eksploatacji oraz wysoką precyzję. 

 

 

Rozdrabniacze

 

W ofercie ATLAS Poland znajdują się także rozdrabniacze, modele Shark 220 oraz Shark 440. Perfekcyjnie nadają się do prac leśniczych, rolniczych oraz na terenach inwestycyjnych. 

 

Przesiewacze

 

Przesiewacze to maszyny, które są przeznaczone między innymi do przygotowywania kompostów, ziębek oraz biomasy. Jest to sprzęt, który nadaje się do eko-recyklingu, dlatego też z chęcią sięgają po niego przedsiębiorstwa, dla których ochrona przyrody nie jest tematem obojętnym.

 

Kompaktory

 

Kompaktory to maszyny przeznaczone do prac na wysypiskach, przy separowaniu części i w rolnictwach. ATLAS Poland posiada następujące modele: E 260, E 320 oraz E 380. Z całą pewnością można stwierdzić, że wyróżniają się one dużą stabilnością, precyzją działania oraz dużym bezpieczeństwem.

 

Najem długoterminowy dla stałych kontrahentów

 

Nie każdy również wie, że ATLAS Poland oferuje również najem długoterminowy. Osoby zainteresowane dzierżawą sprzętu przez okres co najmniej sześciu miesięcy mogą liczyć na pełne wsparcie firmy oraz dowiezienie sprzętu pod wskazany adres. Istotne wydaje się także to, że istnieje możliwość wynajmu z późniejszym wykupem sprzętu. Można go wykupić z zaliczeniem w poczet ceny w wysokości 40 procent zapłaconego czynszu podstawowego.

 

Serwis ATLAS Poland

 

Oprócz najmu sprzętu, firma ATLAS Poland prowadzi także serwis, który skupia się on przede wszystkim na naprawach oraz obsłudze technicznej wszystkich modeli maszyn, które oferuje marka. Należy nadmienić, że serwis posiada oddziały zlokalizowane na terenie całej Polski. Mogą więc Państwo liczyć na pełną i kompleksową pomoc oraz ekspresową obsługę. Czas reakcji serwisu w dni powszednie wynosi do 24 godzin, a brakujące części, które znajdują się w centralnym magazynie są natychmiastowo po zgłoszeniu dostarczane do najbliższego oddziału.

  

Kontakt z ATLAS Poland

 

Centrala firmy ATLAS Poland znajduje się w Rumi, w niedalekiej odległości od Gdynii. Przedsiębiorstwo posiada jednak także i liczne oddziały zlokalizowane na terenie całej Polski, które są do dyspozycji klientów. Kontrahenci mogą każdorazowo liczyć na fachową pomoc oraz szybką reakcję.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego oraz telefonicznego, a także poprzez drogę e-mail. Na oficjalnej stronie internetowej firmy znajdą Państwo także formularz kontaktowy, przez który można skontaktować się z ATLAS Poland.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.