Wiadomości z Orzesza

Atrakcyjne ceny mieszkań w Knurowie

  • Dodano: 2020-04-30 23:00, aktualizacja: 2020-05-01 01:18

Knurów to miasto położone w południowej Polsce, które w ostatnich latach coraz częściej jest wybierane spośród innych miejscowości na Górnym Śląsku jako miejsce do zamieszkania. Co przyciąga nowych mieszkańców właśnie do Knurowa?

Knurów – atrakcyjnie położone miasto

Szybko można się przekonać, że mieszkanie w Knurowie to komfort i wygoda. Jest to miasto doskonale skomunikowane z sąsiednimi Gliwicami (9km) czy Rybnikiem (20km). Przez Knurów przebiegają dwie drogi wojewódzkie oraz istnieje połączenie z drogą krajową. W obrębie miasta usytuowany jest również węzeł autostrady A1. To ogromna zaleta, którą doceniają osoby kupujące nowe mieszkania w Knurowie, a pracujące w pobliskich miastach, ponieważ mają zapewniony szybki i wygodny dojazd. Jadąc autostradą do Gliwic, dotrą tam w przeciągu zaledwie 10 minut, a do Katowic 30 minut. Osoby niezmotoryzowane również nie będą narzekać. Funkcjonują tutaj bardzo sprawnie połączenia autobusowe MZK oraz KZK GOP.

Wysoki komfort mieszkania w przystępnej cenie

W Knurowie powstają bardzo ciekawe inwestycje mieszkaniowe. Wyróżniają się one wysokim standardem wykonania i przemyślanym rozmieszczeniem pomieszczeń, ale przede wszystkim atrakcyjną ceną. Jest to zdecydowanie mniejszy wydatek niż zakup mieszkania w sąsiednich, większych miejscowościach. Doceniają to rodziny z dziećmi, które mając do dyspozycji określoną kwotę pieniędzy, mogą pozwolić sobie na zakup mieszkania o większym metrażu i niższych, miesięcznych kosztach utrzymania.

Inwestycje mieszkaniowe w Knurowie

Ze względu na atrakcyjną ofertę cenową, warto pomyśleć o zakupie mieszkania w Knurowie. Aktualnie w ofercie sprzedaży są lokale mieszkaniowe przy alei Lipowej w standardzie deweloperskim lub jako opcja w wykończeniem „pod klucz”. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie ekipy remontowej i to z odpowiednim doświadczeniem. Mieszkania na sprzedaż w Knurowie można zakupić od firmy Dombud S.A., która jest deweloperem godnym zaufania.

Wszędzie blisko

Nowi mieszkańcy szybko się przekonują, że wszystko tutaj jest „w zasięgu rąk”. Mieszkania na sprzedaż w Knurowie zlokalizowane są w pobliżu dyskontów spożywczych. Działa tu również Galeria Handlowa Stara Cegielnia oraz kilka mniejszych centrów handlowych.

Rodziny z dziećmi chwalą sobie placówki oświatowe, które funkcjonują w Knurowie. Są to przedszkola, szkoły podstawowe, licea ogólnokształcące, szkoły zawodowe oraz jedna szkoła specjalna. Oprócz tego na terenie miasta mieszczą się biblioteki miejskie i parafialne.

Taniej i spokojniej, ale aktywnie

Kupując nowe mieszkanie w Knurowie, nie da się nudzić. To miejsce z dala od zgiełku dużych miast, przyjazne dla każdego. Dla miłośników biegania otwarte są drzwi Klubu Biegacza „Sokół” oraz Amatorskiego Klubu Biegacza. Działają tutaj również inne kluby sportowe, np. piłkarski Concordia Knurów, zrzeszający sekcję boksu i tenisa stołowego. Ponadto miasto posiada krytą pływalnię AquaRelax oraz otwarty basen kąpielowy Leśne Zacisze.
 


Źródło: Artykuł sponsorowany.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.