Orzesze - portal miejski Orzesze.com.pl

Ogłoszenia / Motoryzacja - usługi motoryzacyjne  

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar

Wysoki standard usług wypożyczalni Comfortcar przekłada się na standard wyposażenia samochodów oferowanych Klientom. Tani wynajem aut obejmuje samochody nowe, w pełni bezpieczne z szeregiem usprawnień na miarę XXI wieku.

Comfortcar to:

  • Wypożyczalnia samochodów
  • Tani wynajem aut już od 99zł
  • Szeroki wybór marek i modeli samochodów
  • Kompleksowa obsługa
  • Pomocny i sympatyczny personel
  • Dostępność 24h
  • Usługi dodatkowe w cenie

Wygodna jazda i bezpieczeństwo w podróży to priorytety dla Comfortcar. Dlatego też poza marką i modelem samochodu Klienci mogą wybierać pojazdy z silnikiem Diesla bądź benzynowe, z komfortowym systemem audio, klimatyzacją, elektrycznym sterowaniem lusterek itp. W ofercie nie brakuje akcesoriów dodatkowych, które są ujęte w cenie wynajmu, co czyni usługę jeszcze bardziej korzystniejszą i atrakcyjniejszą względem innych. Wybierając się w podróż nie trzeba myśleć o nawigacji, bądź fotelikach dla dzieci, te akcesoria są dostępne na miejscu w wypożyczalni, a Klient nie ponosi za ich wynajem dodatkowych kosztów.

Z racji tego, iż firma mieści się w Warszawie, zaś wynajem aut oferuje na terenie całego kraju, posiada również oddziały w miastach takich jak Kraków, Katowice, Zakopane i Trójmiasto. Rezerwując samochód można wybrać miasto, w którym będzie czekał na Klienta w wybranym przez niego terminie. Ofertą promocyjną wypożyczalni objęte są wynajmy minimum trzydniowe. Wówczas Klient może skorzystać z nieodpłatnego podstawienia samochodu na wybrany adres. W przypadku wynajmu krótszego usługa ta również jest możliwa za opłatą.

Samochody w Comfortcar wypożyczane są bez kaucji i bez dopłat, a akcesoria dodatkowe są w cenie wynajmu. Szczegółowy regulamin i zasady usług wypożyczenia są dostępne online na stronie internetowej. Również w serwisie internetowym można zapoznać się z flotą pojazdów jakie są dostępne w Comfortcar.

Rezerwacja pojazdów dostępna jest online, podobnie jak chat z obsługą. Personel wypożyczalni tworzy miły i kompetentny zespół pracowników gotowych do udzielenia Klientowi porad, pomocy, informacji, wyjaśnień dotyczących oferty. Pracownicy starając się o zadowolenie Klienta zarówno z  samochodu, jak i z obsługi doradzają wybór najbardziej optymalnego wariantu wynajmu proponując model samochodu, konkretne wyposażenie, doposażenie i termin oraz lokalizacje wynajmu. Taki standard obsługi sprawia, iż korzystanie z usług Comfortcar to czysta przyjemność.


Comfortcar Katowice
ul. Zabrzańska 38 / 219
41-700 Ruda Śląska
tel.: +48 32 722 04 71

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii