Wiadomości z Orzesza

2 Szczep Harcerski "Polana" ma 10 lat

  • Dodano: 2023-09-25 13:00, aktualizacja: 2023-09-25 14:24

Z okazji urodzin 2 Szczepu Harcerskiego "Polana" w parku na Górce Wawrzyńca 9 września 2023 roku odbył się uroczysty apel, a po nim przyjęcie. Był tort, ognisko, podchody, dmuchaniec, wystawa zdjęć, gry i zabawy.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Już od 10 lat orzeskie drużyny zrzeszają się w 2 Szczepie Harcerskim „Polana” aktywnie uczestnicząc w życiu miasta i tworząc własną historię. Każdego roku na początku września harcerze i zuchy wraz rodzicami spotykają się wspólnie, aby wraz z nowym rokiem szkolnym rozpocząć nowy rok harcerski.

Nie mogło być inaczej i w tym roku, jednak tym razem wydarzenie było inne niż zwykle, bo połączone z dziesiątymi urodzinami 2 Szczepu Harcerskiego "Polana". Z tej okazji w parku na Górce Wawrzyńca 9 września 2023 roku odbył się uroczysty apel, a po nim przyjęcie urodzinowe. Każdy mógł skosztować pysznego tortu, usiąść przy ognisku i zaśpiewać, wziąć udział w podchodach, pobawić się na dmuchańcu, obejrzeć wystawę zdjęć dokumentujących działalność szczepu. Były gry, zabawy, mnóstwo wspomnień i śmiechu. Urodziny przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

2 Szczep Harcerski "Polana" ma 10 lat

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również