Wiadomości z Orzesza

"Bitwa Wyrska - Bój o Gostyń 2016" - utrudnienia w ruchu

  • Dodano: 2016-05-18 07:45, aktualizacja: 2016-05-17 13:22
Mikołowska policja przypomina o zasadach bezpieczeństwa związanych z odbywającą się w dniu 21 maja „Bitwą Wyrską”. Impreza rozpoczyna się o godzinie 13:30 w Gostyni i Wyrach. Policja nie przewiduje utrudnień w ruchu drogowym, natomiast nastąpią pewne ograniczenia.
 
 
Mikołowska policja przypomina o zasadach bezpieczeństwa związanych z odbywającą się w sobotę 21 maja „Bitwą Wyrską”. Impreza rozpoczyna się o 13:30 na terenie pól w rejonie Pomnika "Pamięci Żołnierzy Września 1939 roku" przy ul. Tyskiej, a także w okolicy schronu bojowego "Sowiniec" przy ul. Tęczowej. Policja nie przewiduje znacznych utrudnień w ruchu drogowym, natomiast nastąpią ograniczenia.
 
 
W związku z odbywającą się w sobotę imprezą publiczną pt.”Bitwa Wyrska - Bój o Gostyń 2016” mikołowska drogówka informuje, że dla uczestników będą wyznaczone ograniczenia postoju. Wydzielone zostaną ponadto specjalne miejsca do parkowania samochodów, zatem prosimy o parkowanie aut w miejscach do tego przeznaczonych. W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz przestrzeganie zasad ładu i porządku publicznego imprezę jak co roku zabezpieczać będę mikołowscy policjanci. Mundurowi będą kontrolować  m.in. teren w obrębie ulic: Tyskiej, Kopaniny, Wagonowej, Tęczowej. Apelujemy o bezwzględne przestrzeganie poleceń funkcjonariuszy oraz o kulturalną i ostrożną zabawę, która potrwa aż do godz. 21.00. 
"Bitwa Wyrska - Bój o Gostyń 2016" - utrudnienia w ruchu

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.