Wiadomości z Orzesza

Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego

  • Dodano: 2024-03-13 12:15

W dniu 13 marca odbyło się comiesięczne posiedzenie Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego. W trakcie tego spotkania omówiono kilka istotnych kwestii związanych z aktywnością seniorów w naszym regionie.

Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego - poruszane tematy

  1. Festiwal Aktywności Senioralnej w Orzeszu: Członkowie Forum przygotowują się do Festiwalu Aktywności Senioralnej, który odbędzie się 24 maja w Orzeszu. To ważne wydarzenie dla naszego powiatu, obok jesiennej Śląskiej Konferencji Senioralnej, skierowanej do seniorów.

  2. Spotkanie z przedstawicielami policji i banków15 marca planowane jest spotkanie seniorów z przedstawicielami policji i banków. Tematem będą oszustwa internetowe oraz sposoby ochrony przed tego rodzaju przestępstwami.

  3. Śpiewnik seniorów: Inicjatywa polega na stworzeniu śpiewnika seniorów, który zawierać będzie kilkadziesiąt najpopularniejszych piosenek. Zamysłem jest towarzyszenie seniorom w trakcie ich spotkań i wyjazdów. Sabina Grzywok, specjalistka ds. polityki senioralnej powiatu, zachęca również do udziału w planowanym na 22 marca o 17:00 w CAS "Srebrnym karaoke"

Iwona LupaIwona Lupa
Źródło: FB Aktualności Powiatu Mikołowskiego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również