Wiadomości z Orzesza

Gra Terenowa – Geocaching po Orzeszu

  • Dodano: 2018-07-23 08:30, aktualizacja: 2018-07-23 08:42

W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi „GRA TERENOWA – GEOCACHING PO ORZESZU” zostaje przeniesiona na 22.09.2018 r.

Do gry terenowej z elementami podchodów zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny. To wydarzenie w ramach „Projektu Niepodległa” – zostało dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017- 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”
Czym jest ta gra ? Jest to gra terenowa użytkowników odbiorników GPS, polegająca na poszukiwaniu tzw. skrytek (ang. geocache) uprzednio ukrytych przez innych uczestników zabawy. Ukrywane przeważnie w interesujących miejscach. Lokalizacja miejsca ukrycia skrytki przekazywana jest przez jej założyciela innym uczestnikom gry poprzez wprowadzenie współrzędnych geograficznych w jednej ze specjalnych internetowych baz danych, tzw. serwisów geocachingowych oraz poprzez różne wskazówki. Zaplanowana trasa przebiega na terenie Orzesza, m.in. przy Pomniku „Poległych na Pasternioku”. Uczestnicy wcześniej podzieleni na grupy, będą odnajdywać skrytki i zdobywać pieczątki.

Zbiórka o godz. 10:00 przy Miejskim Ośrodku Kultury w Orzeszu, ul. Rynek 1.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego udziału pod nr. tel.: 32/22 13 508.

Gra Terenowa – Geocaching po Orzeszu


Źródło: Miejski Ośrodek Kultury

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również