Wiadomości z Orzesza

Jezusa Narodzonego powitali

  • Dodano: 2015-01-20 09:45
W ostatnią niedzielę  w sali widowiskowej w Jaśkowicach oglądaliśmy przedstawienie jasełkowe „Jezusa narodzonego wszyscy witajmy”, którego organizatorem był Regionalny Zespół Śpiewaczy Jaśkowiczanie wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
 
Pomysłodawczynią oraz reżyserem spektaklu rozpisanego na ponad 80 aktorów była Maria Gawlik – kierownik artystyczny zespołu.
 
W programie zaprezentowali się Jaśkowiczanie i grupa młodzieżowa działająca przy zespole oraz zespół Młodzi Jaśkowiczanie ze Szkoły Podstawowej nr 4. Popisy solowe w tańcu, śpiewie i grze na instrumentach wykonali: Agnieszka Biel (najmłodsza członkini Jaśkowiczan), Iwona Chrobok, Emilia Janisz, Franek Spyra, Magda Smolorz, Martyna Staniczek, Wiktoria Wolnik, Krzysztof Borkowski, Bartek Pisarek, Karol Kancelista, Piotr Masny, Marcin Biel i Michał Gawlik. 
 
Sala widowiskowa jak co roku pełna była widzów: przybyli mieszkańcy, częstokroć rodzice i dziadkowie występujących dzieci. Byli również obecni przedstawiciele władz miasta z burmistrzem i przewodniczącym Rady Miejskiej na czele, radni, dyrektorzy placówek oświatowych działających w mieście i wielu innych wspaniałych gości. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.