Wiadomości z Orzesza

Konsultacje społeczne

  • Dodano: 2018-05-02 08:30, aktualizacja: 2018-05-02 08:45

Burmistrz Miasta Orzesze informuje o przeprowadzeniu w dniach 26.04-07.05.2018 konsultacji społecznych w sprawie przystąpienia Miasta Orzesze do Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Konsultacje przeprowadzane będą w formie udzielenia odpowiedzi na pytanie: „Czy jest Pani/Pan za przystąpieniem Miasta Orzesze do Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii?". Głosowanie w formie udzielenia odpowiedzi na pytanie przeprowadza się na kartach konsultacyjnych, zwanych „ankietą konsultacyjną”

Konsultacje z mieszkańcami będą przeprowadzone poprzez udostępnienie ankiet konsultacyjnych w:

1) wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Orzesze: www.bip.orzesze.pl oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego Orzesze: www.orzesze.pl;
2) wersji papierowej w punktach konsultacyjnych:
a) sekretariat Urzędu Miejskiego, w dniach i godzinach urzędowania,
b) sekretariaty szkół podstawowych i przedszkoli (Szkoła Podstawowa Nr 4 Orzeszu-Jaśkowicach, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Orzeszu-Zazdrości, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Orzeszu-Mościskach, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Orzeszu-Zgoniu, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Orzeszu-Woszczycach, Przedszkole Nr 1 w Orzeszu, Przedszkole Nr 2 w Orzeszu, Przedszkole Nr 3 w Orzeszu-Zawadzie, Przedszkole Nr 6 w Orzeszu-Zawiści, Przedszkole Nr 7 w Orzeszu-Gardawicach), w dniach i godzinach ich funkcjonowania.

Wypełnione i podpisane ankiety konsultacyjne uprawnieni mieszkańcy mogą składać do urn w w/w punktach konsultacyjnych.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Orzesze z dnia 18 kwietnia 2018 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych o charakterze ogólnogminnym z mieszkańcami Miasta Orzesze dotyczących przystąpienia Miasta Orzesze do Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Ankieta konsultacyjna

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również