Wiadomości z Orzesza

Nowy radiowóz w Orzeszu

  • Dodano: 2012-11-05 12:30

Stan wyposażenia komisariatu w Orzeszu zasili nowy policyjny radiowóz.

Będzie to samochód służbowy oznakowany, przystosowany do służby patrolowo-interwencyjnej. Na spotkaniu szefa mikołowskiej jednostki mł. insp. Tomasza Olesińskiego z Burmistrzem Miasta Orzesze, jego Zastępcą, oraz Wójtem Gminy Ornontowice zostały podpisane porozumienia. Umowy dotyczą sfinansowania przez miasto i gminę części kosztów nowego nabytku.

Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie mł. insp. Tomasz Olesiński spotkał się Burmistrzem Miasta Orzesze Andrzejem Szafrańcem, jego Zastępcą Andrzejem Bujokiem oraz z Wójtem Gminy Ornontowice Kazimierzem Adamczykiem.

Spotkanie dotyczyło podpisania porozumienia w sprawie sfinansowania części kosztów nowego policyjnego radiowozu. Zgodnie z treścią porozumień Miasto Orzesze oraz Gmina Ornontowice przekazały na ten cel po 15.000 złotych. Władze podkreślały wagę owocnej współpracy pomiędzy policją, a samorządem terytorialnym na rzecz wspólnej poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy. Pozostałą część kosztów zakupu oznakowanego radiowozu pokryje Komenda Główna Policji.

Komentarze (1)    dodaj »

  • orzeszanin

    SUPER!!!!Orzescy policjanci beda miec nowe autko, tylko po co? Znow beda jedzdzic nim po lasach i odpoczywac albo w czasie słuzby robic zakupy:(Pieszo niech chodza to im dobrze zrobi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.