Wiadomości z Orzesza

Nowy radiowóz w Orzeszu

  • Dodano: 2012-11-05 12:30

Stan wyposażenia komisariatu w Orzeszu zasili nowy policyjny radiowóz.

Będzie to samochód służbowy oznakowany, przystosowany do służby patrolowo-interwencyjnej. Na spotkaniu szefa mikołowskiej jednostki mł. insp. Tomasza Olesińskiego z Burmistrzem Miasta Orzesze, jego Zastępcą, oraz Wójtem Gminy Ornontowice zostały podpisane porozumienia. Umowy dotyczą sfinansowania przez miasto i gminę części kosztów nowego nabytku.

Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie mł. insp. Tomasz Olesiński spotkał się Burmistrzem Miasta Orzesze Andrzejem Szafrańcem, jego Zastępcą Andrzejem Bujokiem oraz z Wójtem Gminy Ornontowice Kazimierzem Adamczykiem.

Spotkanie dotyczyło podpisania porozumienia w sprawie sfinansowania części kosztów nowego policyjnego radiowozu. Zgodnie z treścią porozumień Miasto Orzesze oraz Gmina Ornontowice przekazały na ten cel po 15.000 złotych. Władze podkreślały wagę owocnej współpracy pomiędzy policją, a samorządem terytorialnym na rzecz wspólnej poprawy bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy. Pozostałą część kosztów zakupu oznakowanego radiowozu pokryje Komenda Główna Policji.

Komentarze (1)    dodaj »

  • orzeszanin

    SUPER!!!!Orzescy policjanci beda miec nowe autko, tylko po co? Znow beda jedzdzic nim po lasach i odpoczywac albo w czasie słuzby robic zakupy:(Pieszo niech chodza to im dobrze zrobi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.