Wiadomości z Orzesza

Rozkręcamy się po raz drugi!

  • Dodano: 2014-03-25 11:45

Święta Wielkanocne to czas wielkiej radości i spędzania czasu w gronie najbliższych osób. To także czas obdarowywania się wspaniałymi prezentami. Podczas, gdy my poszukujemy z własnymi pociechami  wielkanocnego zajączka w swoim ogrodzie, być może dziecko sąsiada wcale na takie poszukiwania się nie wybiera. No cóż, Zajączek ma tyle pracy, że nie do wszystkich może zawitać…

My mówimy NIE!

- Pomóżmy namalować uśmiechy na twarzach dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin naszego miasta! Sprawmy, by w tym roku święta rozpoczęły się pod znakiem radości i zadowolenia. Podarujmy dzieciakom prezenty w postaci artykułów szkolnych i słodyczy, które wszyscy uwielbiają – mówi Magdalena Wajda, pracownik przedszkola nr 2 w Orzeszu i wolontariusz Fundacji Europejski Instytut Outsourcingu.

Zebrane rzeczy zostaną przekazane pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy utworzą paczki dla swoich podopiecznych. Listę dostępnych punktów zbiórki i wiele innych informacji można znaleźć facebook’u akcji "Świąteczne upominki z orzeskiej Leszczynki". Strona będzie regularnie uzupełniana.

- Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji, ponieważ nie wiemy kiedy to właśnie my będziemy potrzebowali pomocy drugiego człowieka – dodaje Magda Wajda.

Projekt pomocy "Świąteczne upominki z orzeskiej Leszczynki" realizuje się przy wsparciu Fundacji Europejski Instytut Outsourcingu, z siedzibą w Orzeszu.

Rozkręcamy się po raz drugi!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.