Wiadomości z Orzesza

Rusza akcja!

  • Dodano: 2013-12-09 15:30

Od poniedziałku do piątku (9-13.12) w wielu punktach na terenie Orzesza będzie można włączyć się w akcje "Świąteczne upominki  z orzeskiej leszczynki".

Przypominamy, że zbieramy ubrania (nowe i używane, dla dzieci i dorosłych), oczywiście powinny być czyste i zadbane. Musimy je przekazać w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je nosić. Do specjalnie wystawionych kartonów będzie można także wrzucać zabawki (oczywiście podobna zasada, muszą być zachowane w dobrym stanie i działać). Dodatkowo można przekazać słodycze oraz artykuły szkolne. Wszystkie zebrane rzeczy, zostaną za pośrednictwem Miejskiego Ośrodku Pomocy Społecznej przekazane w ramach świątecznego prezentu, potrzebującym rodzinom w naszym mieście.

Rzeczy będzie można oddać podczas „Kiermaszu Świątecznego”, który odbędzie się 15 grudnia w godz. od 11:30 do 18 w stowarzyszeniu kulturalno – społecznym „Piwnica” w Woszczycach (ul. Długosza 51). Natomiast w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Św. Wawrzyńca 23) akcja zostanie przedłużona do środy 18 grudnia!

Projekt pomocy „Świąteczne upominki z orzeskiej leszczynki” realizuje się przy wsparciu Fundacji Europejski Instytut Outsourcingu, z siedzibą w Orzeszu oraz Urzędu Miasta w Orzeszu.  
Listę dostępnych punktów zbiórki, spoty reklamowe akcji i wiele innych informacji można znaleźć facebooku „Świąteczne upominki z orzeskiej leszczynki”. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję, ponieważ nie wiemy kiedy to właśnie my, będziemy potrzebowali pomocy drugiego człowieka.

Rusza akcja!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.