Wiadomości z Orzesza

Rusza rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki 2014

  • Dodano: 2014-05-27 12:30, aktualizacja: 2014-05-27 14:47

Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem,  i Drużyną Skoczków, Basią Kurdej-Szatan i Jerzym Dudkiem, ks. Jacek WIOSNA Stryczek zaprasza do zostania Liderem SZLACHETNEJ PACZKI.

Pomagają potrzebującym, uczą się zarządzania, dla większości z nich to najważniejsze wydarzenie
w życiu - liderzy SZLACHETNEJ PACZKI, czyli osoby, które prowadzą Drużyny wolontariuszy w swoich miastach. Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny, skoordynują pracę wolontariuszy i już po raz 14 połączą biednych i bogatych.

- Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, potrafiących pracować w grupie i organizować pracę innych osób - mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek, inicjator projekt.  - Oferujemy szkolenia i rozwój kompetencji, szansę na sprawdzenie się w działaniu i udział w mądrej pomocy – dodaje.

Realnie zmienisz świat

Budowanie relacji z innymi, podejmowanie decyzji i motywowanie - liderzy Paczki deklarują  wzrost tych kompetencji.

- Poczułam w  sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy - mówi Ewa, która zarządza teraz grupą chemików.

Lider SZLACHETNEJ PACZKI powinien mieć przede wszystkim chęć pomagania, lubić rozmawiać z ludźmi i być odpowiedzialnym. Dla lidera nie ma rzeczy niemożliwych, lubi motywować innych do działania i podejmować wyzwania. Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!  Tylko tam, gdzie w czerwcu zgłosi  się lider, SZLACHETNA PACZKA w grudniu dotrze z pomocą impulsem do zmiany do potrzebujących rodzin.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.