Wiadomości z Orzesza

Scena dla młodych - Koncert Kamili Krawczyk MOK Orzesze

  • Dodano: 2021-10-01 10:00

W najbliższą sobotę w MOK Orzesze odbędzie się koncert Kamili Krawczyk. Rozpoczęcie o godzinie 18:00.

Koncert odbędzie się 2 października, o godz. 18:00 na Sali Widowiskowej MOK Orzesze, przy ul. Fabrycznej 1!
Jak przy pierwszym koncercie, tak i przy tym prowadzona będzie zbiórka na leczenie dla Kubusia Kubicy z Orzesza – Zawady.

Tym razem płatności można dokonać tylko i wyłącznie do puszki w MOK lub przed samym koncertem na sali (również do puszki).

Obowiązują wejściówki!

Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym Radio Express 92,3 FM oraz NaszaGazeta.info


Kamila Krawczyk, to 17-letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku, która tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie inspirowane mnogością emocji, które dostarcza jej życie. Kamila pracuje nad materiałem muzycznym wraz z DaMo.

Pierwszy singiel pt. “Better Part” ww. duetu producenckiego opowiada o trudnej miłości nastolatków.Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi. Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez lokalne jak i ogólnopolskie media min. Polskie Radio Katowice (7 tygodni na liście przebojów), TVP Katowice, Radio Wieluń, Radio Dla Ciebie, Radio Praga, a także wiele innych.

Zespoły akompaniujący Kamili na żywo to profesjonalna ekipa muzyczna z długoletnim stażem która ma za sobą występy w ogólnopolskiej telewizji, wygraną w Coke Live Festiwal (1 miejsce w kategorii POP), Rockstars Pozytywna Energia oraz Festiwal Suportów a także wiele koncertów przed ogólnopolskimi jaki zagranicznymi gwiazdami min. Modern Talking, Bracia, Patrycja Markowska. Zespół składa się z gitary, basu i perkusji.

Scena dla młodych - Koncert Kamili Krawczyk MOK Orzesze

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również