Wiadomości z Orzesza

Spis się rozpoczął - działa Gminne Biuro Spisowe

  • Dodano: 2020-09-02 07:45, aktualizacja: 2020-09-02 08:31

Gminne Biuro Spisowe w Orzeszu (GBS) informuje, że od 1 września do 30 listopada 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Orzeszu przy ul. Św. Wawrzyńca 21, w godzinach pracy Urzędu funkcjonował będzie tzw.: Gminny Punkt Spisowy (GPS).

Gminny Punkt Spisowy- stanowisko komputerowe z zainstalowanym oprogramowaniem umożliwiającym przeprowadzenie samospisu internetowego dla osób, które nie będą miały możliwości dokonania samospisu przy użyciu własnych urządzeń.

Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy będą chcieli skorzystać z tej możliwości proszeni są o wcześniejszy kontakt z GBS pod numerem telefonu (32) 32 488 18 w celu ustalenia dogodnego terminu dokonania samospisu.

Jednocześnie informujemy, że osoby zainteresowane skorzystaniem z GPS w siedzibie Urzędu zobowiązane są do zachowania środków ostrożności w związku z pandemią COVID-19, tj. posiadania maseczki zakrywającej usta i nos lub przyłbicy, rękawiczek oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku Urzędu.

Więcej informacji na temat spisu można uzyskać na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/ lub dzwoniąc na infolinię GUS: 22 279 99 99.

Spis się rozpoczął - działa Gminne Biuro Spisowe

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.