Orzesze - portal miejski Orzesze.com.pl

Wiadomości z Orzesza

Środki na własną działalność gospodarczą

  • Dodano: 2017-11-21 16:45

Myślisz o podjęciu działalności gospodarczej związanej ze świadczeniem usług turystyczno-rekreacyjnych? Chcesz wykorzystać walory obszaru? Skorzystaj ze środków w ramach Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” planuje w styczniu 2018 r. przeprowadzić nabór wniosków właśnie w tym zakresie. Kwota dofinansowania dla jednego podmiotu to 50 tys. zł. Wykorzystaj tę szansę i pozyskaj środki na otwarcie własnej firmy!

Co ważne – dofinansowanie obejmuje obszar funkcjonowania Lokalnych Grup Działania. W ramach LGD „Ziemia Pszczyńska” są to następujące gminy: Ornontowice, Orzesze, Wyry, Pawłowice, Suszec, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Kobiór, Bieruń, Bojszowy i Pszczyna (sołectwa wiejskie bez miasta Pszczyna). Jeśli zatem zamieszkujesz jedną z ww. gmin i jesteś zainteresowany tym tematem, zgłoś się do nas! Czekamy na Ciebie w Pszczynie – ul. 3 Maja 11, 43-200 Pszczyna, tel. 32 210 02 12, biuro@lgdziemiapszczynska.pl.

Dodatkowo informujemy, iż równolegle z powyższym naborem uruchomione zostaną środki dla firm nawiązujących współpracę w zakresie krótkich łańcuchów dostaw, rozwoju rynków zbytu produktów lub usług lokalnych lub współpracę na rzecz promocji produktów lub usług lokalnych. Brzmi zawile? Odwiedź nas, a wspólnie omówimy możliwość realizacji projektów w tym zakresie.

Pamiętaj! Nabory odbędą się w styczniu 2018 r., a zatem jest to właściwy czas, aby przygotować się do aplikowania o wymienione środki!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.