Wiadomości z Orzesza

Szybka kradzież- szybkie zatrzymanie!

  • Dodano: 2013-04-10 19:30

Policjanci z Komisariatu Policji w Orzeszu w bezpośrednim pościgu zatrzymali pojazd osobowy, którym poruszało się dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież elementów zbrojenia z terenu otwartej budowy w Orzeszu. Szajka wpadła w ręce mundurowych na gorącym uczynku popełniania kolejnego przestępstwa. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.


W dniu wczorajszym w godzinach nocnych Policjanci z Komisariatu Policji w Orzeszu w bezpośrednim pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26-30 lat. Mężczyźni byli podejrzani  o kradzież elementów zbrojenia z terenu otwartej budowy w Orzeszu. Dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy, szybko zatrzymano sprawców przestępstwa i odzyskano część skradzionego mienia. Szajka wpadła w ręce mundurowych na gorącym uczynku kolejnej kradzieży. Policjanci zabezpieczyli także narzędzia, którymi złodzieje posługiwali się podczas rozbiórki zbrojenia. W toku prowadzonych czynności ustalono, iż mężczyźni dokonali również kradzieży elementów rusztowań budowlanych z terenu prywatnej posesji w Gostyni. Teraz mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 5 lat więzienia

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ms

    aż się nie chce wierzyć że dokonała tego orzeska policja...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.