Wiadomości z Orzesza

Uwaga - utrudnienia w ruchu w związku z imprezami sportowymi

  • Dodano: 2015-09-25 07:45, aktualizacja: 2015-09-24 13:27

Mikołowska drogówka informuje o weekendowych utrudnieniach w ruchu drogowym spowodowanych odbywającymi się na terenie powiatu imprezami sportowymi. W sobotę w Mikołowie odbędzie się „XIII Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka”, w niedzielę w Orzeszu „IV Orzeski Bieg Uliczny ”, a także w niedzielę przez Wyry i Gostyń przebiegnie trasa finałowego wyścigu rowerowego „Bike Atelier MTB Maratonu w Tychach”. Nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

 

Policjanci z mikołowskiej drogówki informują Państwa o utrudnieniach w ruchu drogowym spowodowanych imprezami sportowymi, jakie w ten weekend odbędą się w powiecie mikołowskim.

26 września 2015 (sobota), odbędzie się „XIII Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka”. Szczegóły związane z biegiem na stronie organizatora. Trasa biegu obejmie miasta Mikołów oraz Łaziska Górne. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Reorganizacją ruchu nastąpi w godz. 10.00-13.00. Na wyznaczonych odcinkach  będzie częściowo zablokowany przejazd (ruch tylko jednym pasem).

MAPA

27 września 2015 (niedziela) odbędzie się „IV Orzeski Bieg Uliczny”. Poniższe mapy przedstawiają trasy biegu. Reorganizacją ruchu nastąpi w godz. 15.00-17.00. Na wyznaczonych odcinkach ruch będzie częściowo zablokowany. Więcej o biegu na stronie organizatora www.biegorzeski.pl

Uwaga - utrudnienia w ruchu w związku z imprezami sportowymi

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.