Wiadomości z Orzesza

Jedz smacznie i schudnij dzięki fit cateringowi!

  • Dodano: 2023-10-02 10:30

Zawsze miałem problemy z utrzymaniem właściwej wagi. Większość z nich brało się z mojego zamiłowania do dobrej kuchni. Zawsze gdy brałem się za gotowanie, robiłem wszystko, by jedzenie było jak najlepsze. Niestety zawsze przesadzałem z ilością przygotowywanego jedzenia. Fakt, że nie lubię marnować żywności był na dobrą sprawę dobrą wymówką, by zjadać wszystko. Niezależnie od tego, jak bardzo starałem się utrzymać dietę i aktywność, zawsze kończyło się gotowaniem smakołyków i efektem jojo. Na szczęście polecenie ze strony znajomego sprawiło, że mój styl żywienia się usystematyzował i przestałem się przejadać. Zdecydowałem się na fit catering.

Fit catering - co to jest?

Nazwy tego sposobu dostarczania jedzenia są różne. Najczęściej spotykana to dieta pudełkowa. Założeniem takiego systemu jest dostarczanie pod drzwi klienta gotowych posiłków na cały dzień. Dzięki hermetycznym opakowaniom wszystko jest higieniczne i łatwe w przechowywaniu, a nawet transporcie, co pozwala zabrać posiłki w zapakowanej formie ze sobą do pracy. Zależnie od rodzaju wybranej diety różna może być ilość i forma posiłków. Dania przeznaczone do jedzenia na ciepło można bez problemu podgrzać w mikrofali, piekarniku lub na kuchence. Daje to niesamowitą oszczędność na czasie poświęcanym normalnie na przygotowanie posiłków od podstaw, a jednocześnie jest zdrowsze od gotowych posiłków dostępnych w sklepach. Catering dietetyczny Orzesze opiera się na składnikach najwyższej jakości i menu ułożonym przez specjalistów.

Czy dieta pudełkowa jest dobra na odchudzanie?

Kiedy polecano mi skorzystanie z oferty firmy cateringowej żeby wrócić do właściwej wagi myślałem, że ktoś sobie ze mnie żartuje. Okazało się jednak, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Fit catering umożliwia dobór menu odpowiedniego do określonego celu. Skorzystałem z diety Slim Plan Dietific i dalej nie mogę wyjść z podziwu. Już trzeci miesiąc dostaję regularnie posiłki pod same drzwi, a moja waga jest coraz bliższa idealnej. Dużą zaletą diet oferowanych w ten sposób jest możliwość wyboru kaloryczności posiłków na cały dzień. W ten sposób mogłem ustalić stały deficyt kaloryczny, co ułatwiło mi odchudzanie. Warto zauważyć, że dieta pudełkowa mimo deficytu kalorycznego jest bardzo syta. Posiłki skomponowane są w taki sposób, żeby nie odczuwać głodu, który mógłby skłonić do podjadania między posiłkami. Cztery posiłki i koktajl w zupełności wystarczają na cały dzień.

Czy catering dietetyczny może być smaczny?

Jestem wielbicielem dobrego jedzenia, a dostarczana mi dieta pudełkowa idealnie wpisuje się w moje upodobania. Nie mu to mowy o jedzeniu ciągle tego samego, w dodatku pozbawionego smaku. Wszystkie posiłki są przyrządzone ze starannością i dobrze doprawione. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz używałem soli! Największym zaskoczeniem jednak było dla mnie zróżnicowanie dań. Zamawiając pierwszy raz subskrypcję na miesiąc nie spodziewałem się, że menu będzie aż tak różnorodne. Nieraz zastanawiam się, czy Dietific mnie czymś jeszcze może zaskoczyć, po czym robi to kolejny raz. Skoro fit catering był w stanie zaspokoić moje kulinarne wymagania, bez problemu zadowoli wielu smakoszy.

Jak drogi jest fit catering?

Tutaj zaskoczę wszystkich tak samo, jak ja zostałem zaskoczony. Po pierwszym miesiącu korzystania z cateringu okazało się, że w moim budżecie zostało więcej pieniędzy, niż w czasie gdy gotowałem sam. Zapewne wiązało się to z rezygnacją z jedzenia na mieście oraz z zakupu wszelkiego rodzaju przekąsek między posiłkami. Nie bez wpływu jest też pewnie wysoki koszt zakupu produktów wysokiej jakości. Dieta pudełkowa zapewnia wysoką jakość, a dzięki zaletom kuchni masowej może to robić w cenie niższej, niż w przypadku samodzielnego gotowania dla jednej osoby.

Czasami najprostsze rozwiązania okazują się najkorzystniejsze. Tak jest w przypadku diety pudełkowej z Dietific.pl. Dieta Slim Plan umożliwiła mi zgubienie nadmiarowych kilogramów, poprawiła stan mojego zdrowia i zdecydowanie zachęciła do zdrowego i aktywnego stylu życia. Bez wątpienia polecić ją mogę każdemu, kto ma problemy z samodyscypliną i chce pozbyć się problemu nadmiernej wagi.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.