Wiadomości z Orzesza

Oczyszczacze powietrza z jonizacją nowej generacji

  • Dodano: 2021-02-26 15:00

Podstawową rolą oczyszczacza powietrza jest usuwanie zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Funkcja jonizacji dodatkowo optymalizuje pracę oczyszczacza. Generator jonów wytwarza dodatnio i ujemnie naładowane jony, które walczą ze wszelkimi patogenami. Takie połączenie zwiększa skuteczność w usuwaniu wirusów, bakterii, roztoczy, pyłków, alergenów czy zarodników pleśni i grzybów.

Oczyszczacze goodair - Sharp KI-G75EUW

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to urządzenie 3w1 - oczyszcza, jonizuje, nawilża powietrze. Jego wydajność kształtuje się na poziomie 450 mł/h i jest w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 56 m². W najniższym trybie głośność pracy kształtuje się na poziomie 18 dB, co sprawia, że urządzenie jest niemal niesłyszalne. Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, alergenów czy bakterii zapewnia 5-stopniowa filtracja.

Urządzenie 3w1 

Sharp KI-G75EUW posiada aż trzy funkcje - oczyszcza, nawilża i jonizuje powietrze. Generator jonów Plasmacluster PCI 25000 uwalnia jony, które usuwają z powietrza wirusy, bakterie, alergeny oraz zarodniki pleśni i grzybów. Funkcja Plasmacluster Ion Spot za pomocą ruchomej żaluzji umożliwia skierowanie intensywnego strumienia jonów w wybrane miejsce. Proces ten będzie trwał przez 8 godzin, po czym wróci do poprzednich ustawień.

Nawilżenie odpowiada za utrzymanie właściwego poziomu wilgotności. 4-litrowy zbiornik na wodę pozwala na wielogodzinną pracę. Dzięki specjalnym czujnikom, oczyszczacz dobiera odpowiedni poziom wilgotności do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu.

Filtracja powietrza na najwyższym poziomie 

Powietrze w oczyszczaczu Sharp KI-G75EUW jest oczyszczane aż na pięciu poziomach.

  • Filtr wstępny - służy do wyłapywania większych zanieczyszczeń - pyłków kurzu, włosów czy sierści zwierząt.

  • Filtr węgla aktywnego - neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz usuwa zanieczyszczenia gazowe. Filtr został wzbogacony o powłokę krzemionkową, dzięki której pochłaniane są także tlenki azotu oraz siarki.

  • Filtr HEPA H13 - oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, pyłów zawieszonych PM10 i PM 2.5, wirusów, bakterii, roztoczy i alergenów. Jego skuteczność sięga aż 99,97%.

  • Filtr nawilżacza - odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza.

  • Jonizator Plasmacluster - generator jonów High-Density 25000 walczy z wirusami, bakteriami, zarodnikami pleśni i grzybów. Zapewnia także równowagę kationowo-anionową, poprawiając tym koncentrację i ogólne samopoczucie.

Bogate wyposażenie 

Oczyszczacz KI-G75EUW został wyposażony w wiele funkcji, które optymalizują pracę urządzenia. Clean Assist Mode będzie doskonałym komponentem podczas sprzątania. Dzięki tej funkcji unoszące się podczas sprzątania pyłki kurzu i roztoczy zostają pochłonięte przez oczyszczacz. Tryb ten będzie działać na intensywnych obrotach przez 15 minut, a następnie wróci do poprzednich ustawień. Oczyszczacz został wyposażony także w dwie dodatkowe funkcje: SLEEP oraz SWING. Ten pierwszy poprawia komfort snu poprzez obniżenie poziomu głośności do 18 dB. Natomiast funkcja SWING odpowiada za ustawienie kąta nawiewu. Funkcją charakterystyczną tylko dla tego modelu są automatyczne, ruchome rolki, które czyszczą filtr wstępny.

Podsumowanie - Oczyszczacz powietrza z najmocniejszym generatorem 

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW to urządzenie z najmocniejszym generatorem jonów. Generator jonów Plasmacluster wytwarza 25000 jonów, które skutecznie walczą z wirusami, bakteriami, alergenami, roztoczami, pyłkami czy zarodnikami pleśni i grzybów. Urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 56 m². Pomimo bardzo dużej wydajności, oczyszczacz jest bardzo cichy - w trybie niskim głośność jego pracy wynosi 18 dB.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAir.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.