Wiadomości z Orzesza

Winix Zero - oczyszczacz powietrza do 52 m²

  • Dodano: 2020-08-28 18:30

Oczyszczacze Winix produkowane są przez południowokoreańską firmę, która tworzy dobrej jakości produkty. Ceny ich produktów są optymalne w stosunku co do jakości. Ich urządzenia odznaczają się także niskimi kosztami eksploatacji oraz wysoką skutecznością. W oczyszczaczach Winix oprócz doskonałego systemu filtracji zastosowano także generator jonów PlasmaWave. Takie połączenie gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń, wirusów czy bakterii.

Winix Zero

Winix Zero to oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji, który doskonale poradzi sobie nawet z najmniejszymi zanieczyszczeniami. Dzięki wydajności na poziomie 390 m3/h doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 52 m². Oczyszczacz jest niezwykle cichy - w najniższym trybie głośność jego pracy wynosi 28 dB. Dodatkowo jego skuteczność została potwierdzona certyfikatem ECARF, natomiast wydajność - atestem AHAM.

99,97% skuteczności

W oczyszczaczu Winix Zero zastosowano 3-stopniową filtrację, która zapewnia 99,97% skuteczności w usuwaniu nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Praca oczyszczacza wspomagana jest także przez generator jonów PlasmaWave.

  • Filtr wstępny - znajduje się na samym początku systemu filtrującego. Jego zadaniem jest wyłapywanie większych zanieczyszczeń, takich jak kurz, włosy czy sierść. Dzięki pracy filtra wstępnego pozostałe filtry zostają odciążone i tym samym zwiększa się ich żywotność.

  • Filtr węglowy - odpowiada za neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów oraz usuwanie zanieczyszczeń gazowych.

  • Filtr HEPA H13 - jest głównym filtrem oczyszczacza. Jego zadaniem jest oczyszczanie powietrza z najdrobniejszych zanieczyszczeń, takich jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5.

Generator jonów PlasmaWave

Winix Zero został wyposażony także w generatz PlasmaWave. Produkuje on ujemnie i dodatnio naładowane jony, które skutecznie walczą z wirusami, bakteriami, zarodnikami pleśni i grzybów. Generator jonów także pozbywa się alergenów, dzięki czemu alergicy podczas pylenia mogą poczuć znaczną ulgę w swoich dolegliwościach. Produkcja ujemnie i dodatnio naładowanych jonów wpływa także na zapewnienie odpowiedniej równowagi kationowo-anionowej, która ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i koncentrację.

Jedyny w swoim rodzaju

Oczyszczacz Winix Zero został wyposażony tak, aby użytkowanie z niego było niezwykle komfortowe. 6 trybów pracy pozwala na dobranie ustawień do indywidualnych preferencji użytkownika. W trybie manualnym możemy wybrać jedną z czterech dostępnych prędkości wentylatora - low, medium, high lub turbo. Tryb automatyczny pozwala na samodzielne dobranie ustawień przez urządzenie. Ostatnim jest tryb sleep, dzięki któremu z urządzenia można korzystać nawet w nocy. Funkcja ta pozwala na zredukowanie do minimum poziomu głośności oraz jasności. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w dwa czujniki - jakości powietrza oraz światła. Pierwszy z nich wspomaga automatyczną pracę oczyszczacza oraz informuje nas o poziomie zanieczyszczenia powietrza. Natomiast czujnik światła reguluje jasność wyświetlacza na panelu. Dzięki programatorowi czasowemu, możemy zaplanować pracę oczyszczacza - zależnie od potrzeby, włączy się on po 1, 4 lub 8 godzinach.

Podsumowanie - Winix Zero 

Winix Zero to oczyszczacz powietrza, który doskonale sprawdzi w pomieszczeniach o powierzchni do 52 m². Wysokiej jakości system filtracji oraz generator jonów PlasmaWave sprawiają, że zanieczyszczenia, wirusy i bakterie znajdujące się w powietrzu zostają skutecznie usunięte. Dodatkowo oczyszczacz jest niewielki oraz energooszczędny (3W). Przemyślane wyposażenie gwarantuje niezwykły komfort użytkowania. Ponadto o konieczności wymiany filtra poinformuje nas wskaźnik wymiany.

Więcej modeli oczyszczaczy powietrza znajdziesz na: https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem goodair.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.