Wiadomości z Orzesza

Winix Zero - oczyszczacz powietrza do 52 m²

  • Dodano: 2020-08-28 18:30

Oczyszczacze Winix produkowane są przez południowokoreańską firmę, która tworzy dobrej jakości produkty. Ceny ich produktów są optymalne w stosunku co do jakości. Ich urządzenia odznaczają się także niskimi kosztami eksploatacji oraz wysoką skutecznością. W oczyszczaczach Winix oprócz doskonałego systemu filtracji zastosowano także generator jonów PlasmaWave. Takie połączenie gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń, wirusów czy bakterii.

Winix Zero

Winix Zero to oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji, który doskonale poradzi sobie nawet z najmniejszymi zanieczyszczeniami. Dzięki wydajności na poziomie 390 m3/h doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 52 m². Oczyszczacz jest niezwykle cichy - w najniższym trybie głośność jego pracy wynosi 28 dB. Dodatkowo jego skuteczność została potwierdzona certyfikatem ECARF, natomiast wydajność - atestem AHAM.

99,97% skuteczności

W oczyszczaczu Winix Zero zastosowano 3-stopniową filtrację, która zapewnia 99,97% skuteczności w usuwaniu nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Praca oczyszczacza wspomagana jest także przez generator jonów PlasmaWave.

  • Filtr wstępny - znajduje się na samym początku systemu filtrującego. Jego zadaniem jest wyłapywanie większych zanieczyszczeń, takich jak kurz, włosy czy sierść. Dzięki pracy filtra wstępnego pozostałe filtry zostają odciążone i tym samym zwiększa się ich żywotność.

  • Filtr węglowy - odpowiada za neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów oraz usuwanie zanieczyszczeń gazowych.

  • Filtr HEPA H13 - jest głównym filtrem oczyszczacza. Jego zadaniem jest oczyszczanie powietrza z najdrobniejszych zanieczyszczeń, takich jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5.

Generator jonów PlasmaWave

Winix Zero został wyposażony także w generatz PlasmaWave. Produkuje on ujemnie i dodatnio naładowane jony, które skutecznie walczą z wirusami, bakteriami, zarodnikami pleśni i grzybów. Generator jonów także pozbywa się alergenów, dzięki czemu alergicy podczas pylenia mogą poczuć znaczną ulgę w swoich dolegliwościach. Produkcja ujemnie i dodatnio naładowanych jonów wpływa także na zapewnienie odpowiedniej równowagi kationowo-anionowej, która ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i koncentrację.

Jedyny w swoim rodzaju

Oczyszczacz Winix Zero został wyposażony tak, aby użytkowanie z niego było niezwykle komfortowe. 6 trybów pracy pozwala na dobranie ustawień do indywidualnych preferencji użytkownika. W trybie manualnym możemy wybrać jedną z czterech dostępnych prędkości wentylatora - low, medium, high lub turbo. Tryb automatyczny pozwala na samodzielne dobranie ustawień przez urządzenie. Ostatnim jest tryb sleep, dzięki któremu z urządzenia można korzystać nawet w nocy. Funkcja ta pozwala na zredukowanie do minimum poziomu głośności oraz jasności. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w dwa czujniki - jakości powietrza oraz światła. Pierwszy z nich wspomaga automatyczną pracę oczyszczacza oraz informuje nas o poziomie zanieczyszczenia powietrza. Natomiast czujnik światła reguluje jasność wyświetlacza na panelu. Dzięki programatorowi czasowemu, możemy zaplanować pracę oczyszczacza - zależnie od potrzeby, włączy się on po 1, 4 lub 8 godzinach.

Podsumowanie - Winix Zero 

Winix Zero to oczyszczacz powietrza, który doskonale sprawdzi w pomieszczeniach o powierzchni do 52 m². Wysokiej jakości system filtracji oraz generator jonów PlasmaWave sprawiają, że zanieczyszczenia, wirusy i bakterie znajdujące się w powietrzu zostają skutecznie usunięte. Dodatkowo oczyszczacz jest niewielki oraz energooszczędny (3W). Przemyślane wyposażenie gwarantuje niezwykły komfort użytkowania. Ponadto o konieczności wymiany filtra poinformuje nas wskaźnik wymiany.

Więcej modeli oczyszczaczy powietrza znajdziesz na: https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem goodair.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.