Wiadomości z Orzesza

Brak koncentracji doprowadził do tragedii - kierująca osobówką przeoczyła skrzyżowanie

  • Dodano: 2020-12-22 06:30, aktualizacja: 2020-12-21 19:59

Konsekwencjami w postaci mandatu karnego oraz uszkodzonym samochodem zakończyła się piątkowa podróż mieszkanki Łazisk Górnych, która przeoczyła jedno z głównych skrzyżowań w miejscowości Gostyń.

Do zdarzenia doszło w piątek 18 grudnia około godziny 18.00 w miejscowości Gostyń. Jak ustalili policjanci drogówki, kierująca mitsubishi, jadąc od ulicy Rybnickiej przeoczyła skrzyżowanie z ulicą Pszczyńską i zjechała ze skarpy wprost na znajdującą się w dole łąkę. Na szczęście ani jej, jak również podróżującej z nią córce nic się nie stało. Mieszkanka Łazisk Górnych została poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - była trzeźwa.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kobieta została ukarana mandatem w wysokości 250 złotych oraz 6 punktami karnymi.

Policjanci nieustannie apelują do kierujących o maksymalną koncentrację w czasie jazdy

Okres jesienno-zimowy zawsze przysparza wiele niedogodności. Opady marznącego deszczu, śniegu oraz często występujące mgły zmniejszają komfort jazdy i negatywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa uczestników ruchu. Należy więc dołożyć wszelkich starań by jak najbardziej skupiać uwagę na tym co przed nami.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.