Wiadomości z Orzesza

Jesteś objęty kwarantanną domową? Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji

  • Dodano: 2020-09-23 06:30, aktualizacja: 2020-09-22 17:52

"Kwarantanna domowa" to aplikacja, która ułatwia przejście obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Policjanci codziennie kontrolują osoby objęte kwarantanną domową na terenie całego powiatu mikołowskiego. Z uwagi na wiele zadań nałożonych w tych trudnych czasach na policję apelujemy o współpracę i zainstalowanie na swoich telefonach komórkowych aplikacji "kwarantanna domowa".

Ta aplikacja ma za zadanie skutecznie i sprawnie kontrolować miejsca pobytu osób przebywających na kwarantannie, a jednocześnie wspierać osoby objęte kwarantanną, w tych trudnych dniach. Kwarantanna domowa - to oficjalna, bezpieczna i bezpłatna aplikacja, która ułatwia przejście obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Aplikacja dostępna jest do pobrania na telefony w sklepach Google Play oraz App Store. Szczegółowe informacje o aplikacji oraz odpowiedzi na wiele pytań znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji.

Tylko dla osób na kwarantannie

Pamiętaj, że aplikacja "Kwarantanna domowa" przeznaczona jest tylko dla osób objętych kwarantanną. Jej system połączony jest z bazą numerów telefonów osób, które zostały zobowiązane do przejścia kwarantanny i nie ma możliwości, by korzystały z niej inne osoby.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.