Wiadomości z Orzesza

Koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS

  • Dodano: 2018-10-08 13:00

Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu serdecznie zaprasza na koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS, pod batutą Jean-Claude`a Hauptmanna (także dyrygenta Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny), który odbędzie się 20 października, godz. 18:00 w sali widowiskowej MOK w Jaśkowicach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek - w biurze MOK - oraz w dniu koncertu na sali MOK w Jaśkowicach.

Orkiestra Kameralna ARTIS założona została w sierpniu 2012 roku. Obecnie liczy 38 instrumentalistów, 7 wokalistów oraz 3 konferansjerów. Na program orkiestry składają się utwory muzyki klasycznej, religijnej, filmowej, musicalowej, rozrywkowej, pieśni żołnierskie i patriotyczne.

Na scenie wystąpi 40 artystów, którzy zaprezentują tytuły nawiązujące stylistyką i charakterem do wydarzeń rocznicowych.

Ten koncert będzie podsumowaniem szeregu wydarzeń z Projektu "NIEPODLEGŁA", realizowanego przez MOK w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017- 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również