Wiadomości z Orzesza

Losowanie ankiet na dofinansowanie OZE

  • Dodano: 2018-04-03 11:30

Burmistrz Miasta Orzesze informuje, że po weryfikacji złożonych w dniach od 21 lutego 2018 r. do 05 marca 2018 r. ankiet oraz deklaracji chęci udziału w przedmiotowym programie, zachodzi konieczność wyłonienia w drodze losowania ankiet, które zostaną dopuszczone do udziału w projekcie.

Liczba złożonych ankiet 297
Liczba ankiet wycofanych 2
Liczba ankiet dot. fotowoltaiki 236
Liczba ankiet dot. pomp ciepła 59

Losowanie dotyczyć będzie wyłącznie ankiet oraz deklaracji złożonych w zakresie dofinansowania do paneli fotowoltaicznych. Ilość ankiet dotyczących pomp ciepła nie przekroczyła założonej przez tut. Urząd Miasta ilości przeznaczonej do realizacji. W związku z powyższym zadania z zakresu pomp ciepła zostały w całości zakwalifikowane do udziału w przedmiotowym programie.

Zasady losowania określać będzie zarządzenie Burmistrza Miasta Orzesze w sprawie powołania Komisji oraz określenia procedury wykonania publicznego losowania uczestników zakwalifikowanych do udziału w programie, pn.: „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Orzesze”.

Osoby, które złożyły ankiety będą mogły zapoznać się z numerem nadanym dla swojej ankiety w siedzibie Urzędu Miasta Orzesze, w Referacie Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Szkód Górniczych.

Termin losowania ankiet to 5 kwietnia 2018 r. godzina 1600, w sali budynku OSP w Orzeszu.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Orzesze w sprawie powołania Komisji oraz określenia procedury wykonania publicznego loswania ankiet

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również