Wiadomości z Orzesza

Losowanie ankiet na dofinansowanie OZE

  • Dodano: 2018-04-03 11:30

Burmistrz Miasta Orzesze informuje, że po weryfikacji złożonych w dniach od 21 lutego 2018 r. do 05 marca 2018 r. ankiet oraz deklaracji chęci udziału w przedmiotowym programie, zachodzi konieczność wyłonienia w drodze losowania ankiet, które zostaną dopuszczone do udziału w projekcie.

Liczba złożonych ankiet 297
Liczba ankiet wycofanych 2
Liczba ankiet dot. fotowoltaiki 236
Liczba ankiet dot. pomp ciepła 59

Losowanie dotyczyć będzie wyłącznie ankiet oraz deklaracji złożonych w zakresie dofinansowania do paneli fotowoltaicznych. Ilość ankiet dotyczących pomp ciepła nie przekroczyła założonej przez tut. Urząd Miasta ilości przeznaczonej do realizacji. W związku z powyższym zadania z zakresu pomp ciepła zostały w całości zakwalifikowane do udziału w przedmiotowym programie.

Zasady losowania określać będzie zarządzenie Burmistrza Miasta Orzesze w sprawie powołania Komisji oraz określenia procedury wykonania publicznego losowania uczestników zakwalifikowanych do udziału w programie, pn.: „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Orzesze”.

Osoby, które złożyły ankiety będą mogły zapoznać się z numerem nadanym dla swojej ankiety w siedzibie Urzędu Miasta Orzesze, w Referacie Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Szkód Górniczych.

Termin losowania ankiet to 5 kwietnia 2018 r. godzina 1600, w sali budynku OSP w Orzeszu.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Orzesze w sprawie powołania Komisji oraz określenia procedury wykonania publicznego loswania ankiet

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.