Wiadomości z Orzesza

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli orzeskich szkół oraz przedszkoli rozdane

  • Dodano: 2023-10-23 13:00

10 października 2023 roku w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu odbyła się uroczystość poświęcona wręczeniu nagród dyrektorom orzeskich szkół i przedszkoli.

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli szkół oraz przedszkoli zostały przyznane za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

W uroczystości udział wzięli: Sylwia Krawczyk, zastępca burmistrza Miasta Orzesze, Jan Mach, przewodniczący Rady Miejskiej, Jolanta Szubert, sekretarz Miasta Orzesze, dyrektorzy oraz nauczyciele orzeskich szkół i przedszkoli.

- Wszystkim nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratulujemy. Życzymy Wam, a także Waszym koleżankom i kolegom z orzeskich szkół i przedszkoli dużo zdrowia, energii, uśmiechu, sukcesów w misji kształcenia młodych umysłów – mówiła zastępca burmistrza. Dyrektorom dziękowała za stwarzanie bardzo dobrych warunków do pracy z dziećmi i młodzieżą, dbanie o rozwój pracowników, za wsparcie oraz motywowanie do podejmowania działań, za wyrozumiałość i troskę o orzeską edukację. – Życzę nieustającej satysfakcji, entuzjazmu, aktywności i radości z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – dodała Sylwia Krawczyk.

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli orzeskich szkół oraz przedszkoli rozdane

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również