Wiadomości z Orzesza

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli orzeskich szkół oraz przedszkoli rozdane

  • Dodano: 2023-10-23 13:00

10 października 2023 roku w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu odbyła się uroczystość poświęcona wręczeniu nagród dyrektorom orzeskich szkół i przedszkoli.

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli szkół oraz przedszkoli zostały przyznane za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

W uroczystości udział wzięli: Sylwia Krawczyk, zastępca burmistrza Miasta Orzesze, Jan Mach, przewodniczący Rady Miejskiej, Jolanta Szubert, sekretarz Miasta Orzesze, dyrektorzy oraz nauczyciele orzeskich szkół i przedszkoli.

- Wszystkim nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratulujemy. Życzymy Wam, a także Waszym koleżankom i kolegom z orzeskich szkół i przedszkoli dużo zdrowia, energii, uśmiechu, sukcesów w misji kształcenia młodych umysłów – mówiła zastępca burmistrza. Dyrektorom dziękowała za stwarzanie bardzo dobrych warunków do pracy z dziećmi i młodzieżą, dbanie o rozwój pracowników, za wsparcie oraz motywowanie do podejmowania działań, za wyrozumiałość i troskę o orzeską edukację. – Życzę nieustającej satysfakcji, entuzjazmu, aktywności i radości z osiągnięć w pracy zawodowej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – dodała Sylwia Krawczyk.

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli orzeskich szkół oraz przedszkoli rozdane

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również