Wiadomości z Orzesza

Orzesze: Podczas interwencji zaatakował policjantów i wybił szybę radiowozu!

  • Dodano: 2023-06-14 06:30, aktualizacja: 2023-06-13 21:26

Mundurowi z Komisariatu Policji w Orzeszu zatrzymali 42-latka, który podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy i naruszył ich nietykalność cielesną.

W pewnym momencie kopnął w szybę radiowozu całkowicie ją rozbijając. Orzeszanin usłyszał szereg zarzutów karnych, za które grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (11 czerwca) po godzinie 15.00 policjanci orzeskiego patrolu podjęli interwencję wobec grupy mężczyzn spożywających alkohol w centrum miasta. Jeden z nich odmówił podania swoich danych. Od samego początku był agresywny i nie wykonywał kierowanych do niego poleceń. Odmówił okazania dowodu osobistego i zaczął wyzywać policjantów serią wulgaryzmów. W pewnym momencie orzeszanin kopnął w szybę radiowozu całkowicie ją rozbijając. Zatrzymany trafił do komisariatu. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj 42-latek usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy, naruszenia ich nietykalności cielesnej oraz zmuszenia do odstąpienia od podejmowanej interwencji. Podejrzany odpowie też za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Skokam

    Dobrze pajacowi. 5 lat paki bez sądu za bycie "kozaczkiem". [...] i pajac.

  • ACAB

    ACAB

  • Ja

    Geniusz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również