Wiadomości z Orzesza

Pierwsze posiedzenie Powiatowego Forum Seniorów w 2024 roku

  • Dodano: 2024-01-10 12:30


10 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Powiatowego Forum Seniorów, które zrzesza przedstawicieli organizacji i instytucji działających na rzecz osób starszych w powiecie mikołowskim.

Pierwsze posiedzenie Powiatowego Forum Seniorów w 2024 roku

Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego złożenia życzeń dla przewodniczącego Forum, Eugeniusza Wycisło, z okazji jego urodzin. Życzenia złożyli mu starosta Mirosław Duży, członkini Zarządu Powiatu Grażyna Nazar, Maria Kamyk z Centrum Aktywności Społecznej oraz Sabina Grzywok, główna specjalistka ds. senioralnych w starostwie.

Następnie omówiono plany i działania Powiatowego Forum Seniorów na rok 2024, a także zaprezentowano najważniejsze wydarzenia i inicjatywy, które będą realizowane dla seniorów w powiecie mikołowskim.
W spotkaniu wziął również udział mł. aspirant Sebastian Kapias z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, który odpowiada za współpracę z organizacjami senioralnymi. Przedstawił on informacje o bezpieczeństwie seniorów i zaprezentował kilka porad, jak uniknąć zagrożeń i oszustw.

Spotkanie zakończyło się dyskusją i wymianą doświadczeń między uczestnikami. Powiatowe Forum Seniorów jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych i zaprasza do aktywnego udziału w swoich działaniach.

Iwona LupaIwona Lupa
Źródło: FB / Aktualności Powiatu Mikołowskiego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również