Wiadomości z Orzesza

Podziękowanie Burmistrza Miasta Orzesze

  • Dodano: 2024-05-07 07:30, aktualizacja: 2024-05-07 07:50

Dziewięć lat wspólnych sukcesów - Podziękowania Burmistrza Orzesza.

Szanowni Państwo,

Przez ponad 9 lat miałem zaszczyt służyć naszej społeczności, pracować nad rozwojem Orzesza. W trakcie tych dwóch kadencji wspólnie podejmowaliśmy wyzwania, stawialiśmy czoła problemom i osiągnęliśmy wiele sukcesów. Jestem dumny z tego czego udało nam się dokonać.

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu mieszkańców, radnych, pracowników urzędu miejskiego, jednostek organizacyjnych miasta, sołectw, organizacji pozarządowych (m.in. harcerzy, strażaków, klubów sportowych), seniorów, samorządowców i pracowników powiatu mikołowskiego udało nam się zrobić wiele dobrego dla Orzesza.

Chciałby z całego serca podziękować wszystkim Mieszkańcom Orzesza za współpracę i zaufanie.  To ogromna satysfakcja, że tylu z Was włączyło się w pracę na rzecz miasta. W mojej pamięci na zawsze zostaną wszystkie rozmowy, dyskusje, wymiany poglądów. Cieszę się, że zawsze mogłem na Was liczyć, nawet w trudnych dla miastach chwilach takich jak zagrożenie ze strony CPK, czy podczas pandemii.

Szczególne podziękowania chciałbym skierować do wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego Orzesze i jednostek organizacyjnych miasta. Wasza ogromna wiedza, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skrupulatność zawsze były gwarancją tego, że pracowaliśmy dla Orzesza i jego mieszkańców na najwyższym poziomie. Dziękuję nie tylko za oddanie w wykonywaniu obowiązków, ale też za życzliwość i wspaniałą atmosferę panującą w urzędzie. Praca z Wami była zaszczytem i prawdziwą przyjemnością!

Ciepłe słowa kieruję też do radnych za ich pomysły i oddanie w pracy dla dobra mieszkańców oraz do samorządowców powiatu mikołowskiego, bo bez dobrej współpracy na arenie powiatu nie może być mowy o dobrym zarządzaniu miastem. 

Mimo, że moja rola jako burmistrza dobiega końca, zapewniam, że zawsze będę całym sercem za naszym Orzeszem i jego mieszkańcami. Będę patrzył wstecz z dumą.

Z najserdeczniejszymi życzeniami

Mirosław Blaski

Komentarze (1)    dodaj »

  • same sukcesy

    gosciu ma bardzo wielkie mniemanie o sobie.teraz juz wiem dlaczego przegral wybory.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również