Orzesze - portal miejski Orzesze.com.pl

Wiadomości z Orzesza

Prowadził mimo zakazu i uderzył w drzewo

  • Dodano: 2017-04-26 07:45, aktualizacja: 2017-04-25 11:34

Mikołowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Orzeszu.

28-letni kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Jak się okazało, zdarzenia można byłoby uniknąć, gdyby młody człowiek zastosował się do obowiązującego go sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.


W sobotę kilka minut przez godziną 13.00 mikołowscy stróże prawa zostali skierowani do Orzesza, gdzie na ulicy Jaśkowickiej doszło do zdarzenia drogowego. Jak się okazało, 28-letni mieszkaniec tego miasta kierując samochodem osobowym marki Opel Astra z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, iż jest on trzeźwy. Ze względu na ogólne potłuczenia ciała został przetransportowany do miejscowego szpitala. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, iż człowiek ten posiada wydany przez Sąd Rejonowy w Mikołowie czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechaniczcznych. O dalszym losie 28-latka zadecyduje teraz Sąd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.