Wiadomości z Orzesza

Przestrzegaj obostrzeń. Będą kontrole policji

  • Dodano: 2021-04-01 08:00, aktualizacja: 2021-03-31 09:35

Policjanci mikołowskiej komendy oraz komisariatów w Orzeszu i Łaziskach Górnych w dalszym ciągu przeprowadzają kontrole zgodnie z obowiązującymi zasadami dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu społecznego i przestrzeganiu obowiązujących zasad!

Mundurowi w dalszym ciągu kontrolują obiekty gastronomiczne, hotele oraz placówki handlowe. Wspólne działania mają przede wszystkim ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa i uświadomić mieszkańcom Mikołowa oraz całego powiatu jak wielkie zagrożenie niesie za sobą brak odpowiedzialności.

Policjanci zwracają uwagę na kwestię zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej oraz kontrolują osoby objęte kwarantanną lub izolacją. Pamiętajmy, że obowiązujące obostrzenia mają przede wszystkim zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Niestosowanie się do obowiązujących nakazów i zakazów może narazić na utratę zdrowia lub życia nie tylko nas samych, ale również naszych bliskich.

Dlatego też w trosce o zdrowie mieszkańców naszego rejonu niezmiennie apelujemy o przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie zasad!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również