Wiadomości z Orzesza

"Szukanie zajączka" w Orzeszu. Zapisz się!

  • Dodano: 2023-04-05 07:30, aktualizacja: 2023-04-04 22:25

"Szukanie zajączka" odbędzie się 8 kwietnia w Parku na Górce św. Wawrzyńca w Orzeszu! Mogą wziąć w nim udział dzieci i młodzież z Orzesza do 14 roku życia. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesze

Na czym polega to wydarzenie?

"Szukanie Zajączka” ma 21-letnią tradycję i zawsze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Co roku w zabawie uczestniczyło kilkaset dzieci, które szukały jajek ukrytych w parku, a na koniec dostawały upominki. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, w tym roku mieszkańcy Orzesza ponownie mogą wziąć udział w rodzinnej zabawie.
Wydarzenie 8 kwietnia organizują mieszkańcy Orzesza. Zapisy - od godziny 11.40, start - godz. 12. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Orzesze. 

Partnerami są: Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu, Komisariat Policji w Orzeszu, OSP Orzesze, Klub Senior + oraz 2Szczep Harcerski Polana.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również