Wiadomości z Orzesza

Uroczysta zbiórka z okazji Dnia Służby Cywilnej

  • Dodano: 2024-02-19 12:00

Dziś rano w auli mikołowskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji sobotniego Dnia Służby Cywilnej. W imieniu całego kierownictwa pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie podinsp. Andrzej Rudolf podziękował pracownikom za codzienny ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie formacji.

Szef miejscowych mundurowych złożył także życzenia pomyślności i ciągłej satysfakcji

 W mikołowskiej komendzie oraz dwóch komisariatach w Orzeszu i w Łaziskach Górnych pracuje łącznie 24 pracowników cywilnych. Choć nie są funkcjonariuszami, to ich praca jest niezwykle istotna dla prawidłowego funkcjonowania jednostek. Pracownicy cywilni w Policji pełnią istotną rolę w zapewnieniu skuteczności działań. Dziś z okazji tegorocznego Święta Służby Cywilnej p.o. Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie podinsp. Andrzej Rudolf w obecności kadry kierowniczej komendy podziękował zebranym w auli pracownikom.

Szef miejscowych mundurowych zwrócił uwagę na ogromną rolę, jaką odgrywają oni w codziennej służbie w formacji. Złożył najlepsze życzenia pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również