Wiadomości z Orzesza

Wznowienie spotkań informacyjnych w sprawie CPK

  • Dodano: 2022-02-09 12:00

Zamieszczam informację z dnia 08.02.2022r. przesłaną przez Egis Poland Sp. z o.o. dotycząca wznowienia spotkań informacyjnych:

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do założeń ze spotkania, które miało miejsce w dniu 27.01.2022r. jak i również korespondencji z dnia 30.01.2022r., dotyczących realizacji konsultacji społecznych w okresie pandemicznym COVID19 - STES Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla projektu Budowa linii kolejowej nr 170 na odcinku Katowice - granica państwa – Ostrawa informujemy, że spotkania informacyjne dla mieszkańców zostały wznowione. W załączeniu przekazujemy nowy harmonogram spotkań, z którym można się zapoznać. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu dedykowanym m.in. mieszkańcom Orzesza oraz zwracamy się z uprzejmą prośbą o upublicznienie informacji o planowanych konsultacjach.

Spotkania odbędą się w formie zdalnej przy udziale moderatora, przedstawicieli firmy Egis Poland Sp. z o.o. oraz Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o.

Link do spotkania: TUTAJ
Spotkanie 24.02.2022 17:00

Kanał Youtube: TUTAJ.

Więcej szczegółowych informacji można znajdzie się na stronie Inwestora, w zakładce "dla mieszkańców" dedykowanej prowadzonym konsultacjom dla inwestycji kolejowych:

https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/stes-linii-kolejowej-nr-170-katowice-granica-panstwa-ostrawa

Informujemy również, że w dalszym ciągu można zgłaszać uwagi oraz opinie za pośrednictwem ankiety, która znajduje się na stronie oraz bezpośrednio pod podanym adresem.

Prosimy o potwierdzenie otrzymania zaproszenia i w przypadku ewentualnych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również