Wiadomości z Orzesza

Wznowienie spotkań informacyjnych w sprawie CPK

  • Dodano: 2022-02-09 12:00

Zamieszczam informację z dnia 08.02.2022r. przesłaną przez Egis Poland Sp. z o.o. dotycząca wznowienia spotkań informacyjnych:

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do założeń ze spotkania, które miało miejsce w dniu 27.01.2022r. jak i również korespondencji z dnia 30.01.2022r., dotyczących realizacji konsultacji społecznych w okresie pandemicznym COVID19 - STES Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla projektu Budowa linii kolejowej nr 170 na odcinku Katowice - granica państwa – Ostrawa informujemy, że spotkania informacyjne dla mieszkańców zostały wznowione. W załączeniu przekazujemy nowy harmonogram spotkań, z którym można się zapoznać. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu dedykowanym m.in. mieszkańcom Orzesza oraz zwracamy się z uprzejmą prośbą o upublicznienie informacji o planowanych konsultacjach.

Spotkania odbędą się w formie zdalnej przy udziale moderatora, przedstawicieli firmy Egis Poland Sp. z o.o. oraz Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o.

Link do spotkania: TUTAJ
Spotkanie 24.02.2022 17:00

Kanał Youtube: TUTAJ.

Więcej szczegółowych informacji można znajdzie się na stronie Inwestora, w zakładce "dla mieszkańców" dedykowanej prowadzonym konsultacjom dla inwestycji kolejowych:

https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/stes-linii-kolejowej-nr-170-katowice-granica-panstwa-ostrawa

Informujemy również, że w dalszym ciągu można zgłaszać uwagi oraz opinie za pośrednictwem ankiety, która znajduje się na stronie oraz bezpośrednio pod podanym adresem.

Prosimy o potwierdzenie otrzymania zaproszenia i w przypadku ewentualnych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.