Wiadomości z Orzesza

Zarzuty posiadania i udzielenia marihuany dla 19-letniego mikołowianina

  • Dodano: 2020-12-01 06:30, aktualizacja: 2020-11-30 22:30

Zatrzymaniem i zarzutami karnymi dla młodego mężczyzny zakończyła się wspólna, nocna podróż czwórki znajomych z powiatu mikołowskiego.

To była kontrola jak wiele innych podczas codziennej służby policjantów łaziskiej patrolówki

28 listopada po godzinie 22:00 jadąc ulicą św. Barbary mundurowi zatrzymali osobowego opla, którym podróżowali czterej młodzi mieszkańcy Mikołowa. Wszyscy sprawiali wrażenie mocno poddenerwowanych, a spotkanie z policjantami wyjątkowo im nie pasowało. W trakcie legitymowania, na przedniej wycieraczce pojazdu mundurowi zauważyli liczne bibułki, które bardzo często stosowane są do palenia marihuany.  Nie trzeba było wiele szukać, bowiem bardzo szybko znalazły się także środki odurzające.

19-letni kierowca został zatrzymany i przewieziony do łaziskiego komisariatu

Zebrany w sprawie materiał dowodowy, w tym, między innymi, przesłuchanie pozostałych współuczestników interwencji, pozwolił na przedstawienie młodemu człowiekowi zarzutów posiadania marihuany, a także udzielenia środka odurzającego 19-letniemu koledze. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, iż zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zabronione jest nie tylko posiadanie narkotyków, ich sprzedawanie, ale także i nieodpłatne ich udostępnianie!

Zarzuty posiadania i udzielenia marihuany dla 19-letniego mikołowianina

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również