Wiadomości z Orzesza

Zatrzymany podczas nocnej przechadzki odpowie za posiadanie narkotyków!

  • Dodano: 2023-01-09 06:30, aktualizacja: 2023-01-08 19:28

Orzescy patrolowcy zatrzymali jednego z mężczyzn, który w środku nocy wraz ze swoimi kompanami spacerował ulicami Orzesza. 33-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań tuż po tym, jak mundurowi znaleźli u niego woreczki z białym proszkiem oraz kryształkami.

Spacer z narkotykami

5 stycznia około godziny 01.00 policjanci z Komisariatu Policji w Orzeszu zauważyli trzech mężczyzn, którzy chwilę wcześniej wyszli z terenu posesji przy ulicy św. Wawrzyńca. Podejrzanie zachowujący się młodzi ludzie zostali wylegitymowani. Okazało się, że to mieszkańcy Bytomia, Rudy Śląskiej i Chorzowa. Nie potrafili jednak wytłumaczyć powodu swojej wizyty w powiecie mikołowskim o tak później porze. W trakcie policyjnych czynności u jednego z nich patrolowcy znaleźli woreczki strunowe z kryształkami oraz białą substancją.

33-latek od razu przyznał, że to amfetamina. Mężczyzna miał też przy sobie ponad 800 zł gotówki. Został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a jeszcze dziś usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Wstępne badania zabezpieczonej substancji (ponad 30 działek dilerskich) wykazały obecność substancji psychotropowej. Mieszkańcowi Bytomia grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również