Wiadomości z Orzesza

Finał WOŚP w Orzeszu. Przygotowania Szkoły Podstawowej nr 3

  • Dodano: 2023-01-09 07:15, aktualizacja: 2023-01-08 19:36

Sztab #631 w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu Zawadzie przygotowuje się do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze zarejestrowani, puszki już przygotowane.

WOŚP już w przygotowaniu

Sztab WOŚP działa w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu Zawadzie od 22 lat. Nie inaczej będzie w tym roku – 29 stycznia. Wolontariusze kwestować będą w całym Orzeszu, każdy będzie miał ze sobą identyfikator i charakterystyczną puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas finału WOŚP w szkole będzie można kupić coś słodkiego i wziąć udział w loterii fantowej (od godziny 15.30). Organizatorzy już teraz zachęcają do udziału w internetowej licytacji na rzecz WOŚP - Aukcje Allegro #Sztab 631: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Orzesze

Działa też sztabowa eSkarbonka - wpłaty online na konto #Sztab 631w Orzeszu-Zawadzie:

e-skarbonka

Każdy kto chciałby przekazać coś na aukcję proszony jest o kontakt ze szkołą SP3 w Orzeszu Zawadzie, ul. Szkolna 44, tel. 32 22 15 271.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Fundacja będzie zbierała pieniądze na walkę z sepsą.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również