Wiadomości z Orzesza

Co podarować młodej parze w dniu ślubu?

  • Dodano: 2019-01-09 12:30

Znalezienie odpowiedniego prezentu ślubnego to nie lada wyzwanie. Wiele par młodych prosi gości otwarcie o pieniądze, a nie konkretne prezenty rzeczowe. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które cieszy zarówno zaproszonych, jak i nowożeńców. Nie zawsze jednak mamy wyraźny sygnał na wręczenie takiego upominku i pojawia się pytania, co powinno się podarować młodej parze w prezencie ślubnym?

Wyposażenie do wspólnego mieszkania
Dla pary, która dopiero zaczyna wspólne życie dobrym pomysłem będą domowe sprzęty. Niektórzy nowożeńcy przygotowują listę z prezentami, co bardzo ułatwia wybór upominku. Nie ważne jednak czy para młoda sporządzi taki plan, warto wybrać sprzęt wysokiej jakości, który posłuży przez wiele lat. Nie koniecznie musi to być drogi osprzęt, ale solidny i wytrzymały. Świetnym pomysłem jest sprzęt AGD, albo inne wyposażenie domu. Jeśli nie planujemy aż tak kosztownego wydatku, warto postawić na oryginalność i wybrać np. dwie ręcznie malowane filiżanki ze spodkami i łyżeczkami. Na dobry początek zawsze przydadzą się również szklanki, sztućce czy talerze. Wybierając prezent rzeczowy, trzeba jednak liczyć się z gustem młodej pary i zdecydować się na ich ulubioną kolorystykę i wzory.

Innowacyjny prezent dla dwojga
Jeśli nie chcemy obdarowywać młodej pary domowymi sprzętami, warto postawić na innowacyjny prezent dla zakochanych. Z pomocą przychodzą specjalne platformy z upominkami, gdzie po określeniu naszych preferencji otrzymujemy pomysłowe bony na upominki. Oryginalne inspiracje można znaleźć na: https://prezentmarzen.com/slub/. Voucher dla dwojga do SPA, degustacja win czy skok ze spadochronem z pewnością zaskoczą i ucieszą nowożeńców. Wybór bonów jest naprawdę szeroki, na stronie znajdują się zaproszenia na romantyczne kolacje, pobyty w luksusowych kurortach, a także bilety za ekstremalne aktywności, loty balonem, albo awionetką. Taki bon może być dodatkiem do finansowego upominku, albo sam w sobie być głównym prezentem dla młodej pary.

Oryginalne prezenty dla ustatkowanych
Dla nowożeńców, którzy mają już zaaranżowany dom i w jakimś stopniu ustatkowane życie, doskonałymi prezentami będą awangardowe, wyszukane dodatki. Przykładem mogą być ręcznie haftowane ręczniki, albo oryginalny włoski minutnik kuchenny. Świetnie sprawdzą się również ozdobne serwetki, obraz, rzeźba, albo rękodzieło.

Nie ważne na jaki prezent się zdecydujemy, powinien on być elegancko zapakowany. Atrakcyjne wizualnie opakowanie sprawia, że osoby obdarowane są szczęśliwsze i jeszcze bardziej zaciekawione zawartością. Dopełnieniem upominku są oczywiście kartki z życzeniami, kwiaty, alkohol i słodycze.