Wiadomości z Orzesza

Furgonetka.pl - wyślij tanio każdą przesyłkę kurierską

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 17:00

Furgonetka.pl to najlepsze rozwiązanie, gdy zamawiasz kuriera. Dzięki temu serwisowi możesz zamówić kuriera do domu oraz nadać dowolny typ przesyłki po niezwykle korzystnej cenie.

Furgonetka pośredniczy w nadawaniu przesyłek krajowych i zagranicznych, współpracując z 9 największymi firmami kurierskimi i gwarantuje niezwykle korzystne ceny.Do tej pory 300 tysięcy użytkowników wysłało z pomocą serwisu Furgonetka.pl aż 7 milionów paczek. Jak to zrobili? Wystarczy tylko założyć konto, określić dane nadawcy oraz odbiorcy przesyłki, wybrać typ przesyłki i konkretnego kuriera, a następnie opłacić zamówienie i przekazać paczkę kurierowi. To takie proste i jednocześnie niezwykle wygodne.

Jednym z głównych partnerów współpracujących z Furgonetka.pl jest Poczta Polska.

Poczta Polska to m.in. szeroka oferta usług kurierskich zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Poczta Polska ma 460 lat tradycji, 7500 placówek w całym kraju i jest jednym z największych pracodawców w Polsce. Oferta Poczty Polskiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

W serwisie Furgonetka.pl użytkownicy najczęściej zamawiają w Poczcie Polskiej „Paczkę48”. Usługa dla klientów firmowych „Paczka48” to dostarczenie przesyłki najpóźniej w drugim dniu po złożeniu zamówienia w dni robocze, o ile paczka nadawana jest do godziny 15.

Dodatkowo klienci w zależności od potrzeb wybierają dostawę lub nadanie do konkretnego punktu Poczty Polskiej.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Poczty Polskiej dostępnych w serwisie Furgonetka? Zapraszamy do odwiedzenia strony https://furgonetka.pl/ – znajdziesz tam szczegółowe informacje oraz korzystny cennik usług kurierskich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.