Wiadomości z Orzesza

Furgonetka.pl - wyślij tanio każdą przesyłkę kurierską

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 17:00

Furgonetka.pl to najlepsze rozwiązanie, gdy zamawiasz kuriera. Dzięki temu serwisowi możesz zamówić kuriera do domu oraz nadać dowolny typ przesyłki po niezwykle korzystnej cenie.

Furgonetka pośredniczy w nadawaniu przesyłek krajowych i zagranicznych, współpracując z 9 największymi firmami kurierskimi i gwarantuje niezwykle korzystne ceny.Do tej pory 300 tysięcy użytkowników wysłało z pomocą serwisu Furgonetka.pl aż 7 milionów paczek. Jak to zrobili? Wystarczy tylko założyć konto, określić dane nadawcy oraz odbiorcy przesyłki, wybrać typ przesyłki i konkretnego kuriera, a następnie opłacić zamówienie i przekazać paczkę kurierowi. To takie proste i jednocześnie niezwykle wygodne.

Jednym z głównych partnerów współpracujących z Furgonetka.pl jest Poczta Polska.

Poczta Polska to m.in. szeroka oferta usług kurierskich zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Poczta Polska ma 460 lat tradycji, 7500 placówek w całym kraju i jest jednym z największych pracodawców w Polsce. Oferta Poczty Polskiej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych.

W serwisie Furgonetka.pl użytkownicy najczęściej zamawiają w Poczcie Polskiej „Paczkę48”. Usługa dla klientów firmowych „Paczka48” to dostarczenie przesyłki najpóźniej w drugim dniu po złożeniu zamówienia w dni robocze, o ile paczka nadawana jest do godziny 15.

Dodatkowo klienci w zależności od potrzeb wybierają dostawę lub nadanie do konkretnego punktu Poczty Polskiej.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług Poczty Polskiej dostępnych w serwisie Furgonetka? Zapraszamy do odwiedzenia strony https://furgonetka.pl/ – znajdziesz tam szczegółowe informacje oraz korzystny cennik usług kurierskich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.