Szanowni mieszkańcy informujemy, że istnieje możliwość odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na zgłoszenie z domu. reklama
FOTO Sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w Orzeszu. Samorządy rozmawiały o nowych technologiach 8
Dodaj komentarz