Już po raz 17. Sztab WOŚP zarejestrował swoją działalność w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu – Zawadzie. 60 wolontariuszy wyruszy na ulice całego Orzesza 14 stycznia 2018 roku. reklamaSzczegóły na plakacie poniżej:
GALERIA Autor książki i mistrz gimnastyki w jednym. Kacper Garnczarek spotkał się z mieszkańcami Orzesza 25
Dodaj komentarz