Miejska Biblioteka Publiczna w Orzeszu zaprasza na tegoroczny Tydzień Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. reklama
FOTO Sztuczna inteligencja i cyberbezpieczeństwo w Orzeszu. Samorządy rozmawiały o nowych technologiach 8
Dodaj komentarz