Wiadomości z Orzesza

Czerwionka-Leszczyny: Szlagierowa Podróż po Europie z TVS [27 października]

  • Dodano: 2019-09-19 09:15, aktualizacja: 2019-09-19 14:08

Czerwionka-Leszczyny: Damian Holecki, Jacek Silski, Sylwester Targosz-Szalonek, Zbyszek Lemański i Magdalena Pal to gwiazdy koncertu „Szlagierowa Podróż po Europie z TVS”. Posłuchaj ich przebojów już 27 października!

Koncert „Szlagierowa Podróż po Europie z TVS” to prawdziwa rewia gwiazd na jednej scenie! Kto zagra już 27 października w Czerwionce-Leszczynach? Sprawdź sam!

Chcesz posłuchać na żywo „Jesteś moim aniołem” Damiana Holeckiego albo „Listu z morza” Jacka Silskiego? Już 27 października możesz posłuchać hitów m.in. tych artystów!

Koncert „Szlagierowa Podróż po Europie z TVS” odbędzie się w Centrum Kultury i Edukacji (ul. 3 maja 36d). Impreza rozpocznie się o godzinie 18:30, a poprowadzi ją Nina Nocoń – prezenterka znana widzom TVS z prowadzenia takich programów, jak „Lato z TVS”, „Weekend z TVS” czy licznych imprez.

Ponadto koncert w Czerwionce-Leszczynach będzie rejestrowany telewizyjnie!

Kto zagra?

Damian Holecki

Jacek Silski

Sylwester Targosz-Szalonek

Zbyszek Lemański

Magdalena Pal

Bilety
Nie przegap okazji i dołącz do wydarzenia! Bilety w cenie 60 zł dostępne są w kasie Centrum Kultury i Edukacji w Czerwionce-Leszczynach, jak również na stronie internetowej.

KUP BILET!
Potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń pod numer +32 431 16 34 (wew. 30)!

Organizatorem koncertu jest Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS. Ponadto partnerem wydarzenia jest Radio Silesia oraz Centrum Kultury i Edukacji w Czerwionce-Leszczynach.

Czerwionka-Leszczyny: Szlagierowa Podróż po Europie z TVS [27 października]


Źródło: TVS

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również