Wiadomości z Orzesza

Kabaret Trzecia Strona Medalu już w piątek w Orzeszu!

  • Dodano: 2024-01-22 09:30, aktualizacja: 2024-01-22 13:01

Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu ma zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę Orzeskich Wieczorów Kabaretowych. 26 stycznia o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Fabrycznej 1 wystąpi kabaret Trzecia Strona Medalu z nowym programem: „Zuchwałość rzeczy marnych”.

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Orzeszu!

Przyjdź i pośmiej się z sytuacji, które znamy z własne go życia, a które potrafią nas zdenerwować, zasmucić lub zaskoczyć. Zobacz, jak kabareciarze odkrywają trzecią stronę medalu i pokazują, że humor jest najlepszym lekarstwem na wszystko.

Na scenie zobaczysz czterech facetów i grzejnik, którzy zagrają dla ciebie premierowe numery, piosenki i skecze, w tym te nagrodzone na największych festiwalach kabaretowych w 2023 roku. Nie zabraknie też hitu „Baby dają w szyję” i muzyki na żywo na akordeonie.

Kabaret Trzecia Strona Medalu to grupa z krakowskiej sceny kabaretowej, która od 2011 roku bawi publiczność satyrycznym i prześmiewczym podejściem do życia. To kwartetowe trio w duecie a capella, które broni piosenki kabaretowej i często pojawia się w telewizji.

Nie przegap tej okazji i zarezerwuj bilety już dziś. Kosztują 45 zł (normalny) lub 40 zł (ulgowy/grupowy 6+). Więcej informacji pod numerem 32 / 22 13 508.

Do zobaczenia na Orzeskich Wieczorach Kabaretowych! 

Kabaret Trzecia Strona Medalu już w piątek w Orzeszu!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również