Wiadomości z Orzesza

Koło Gospodyń z Orzesza Woszczyc świętowało Dzień Kobiet

  • Dodano: 2023-03-09 07:15, aktualizacja: 2023-03-08 21:08

Spotkanie z Okazji Dnia Kobiet zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Orzeszu Woszczycach. Odbyło się w siedzibie tamtejszej OSP.

- Witam serdecznie wszystkie Panie. Mam przyjemność przedstawić Panią Lilę z Ukrainy, która przygotowała dla nas przepyszne ukraińskie potrawy. Dziękujemy za ten gest – mówiła na powitanie  Celina Majcher, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Orzeszu Woszczycach.

Pani Lila mieszka w Orzeszu Woszczycach od listopada zeszłego roku. Na spotkanie Koła Gospodyń, z pomocą zaprzyjaźnionych pań, przygotowała soliankę, pierożki pielmieni, bakłażany z aromatycznym sosem i pomidorami, a na deser naleśniki z jabłkami i serem.

- Bardzo dobrze się tu czuję, ludzie są dla mnie mili, życzliwi. Chciałam się odwdzięczyć za tą dobroć i zrobić dla mieszkańców coś miłego. Mam nadzieję, że wszystkim smakowało – mówiła Pani Lila.

W spotkaniu uczestniczył Mirosław Blaski, Burmistrz Orzesza, który wręczył Paniom upominki z okazji Dnia Kobiet.

- Bardzo dziękuję za pracę na rzecz lokalnej społeczności, za zaangażowanie i pasję jaką wkładają panie w działalność Koła Gospodyń Wiejskich, dziękuję za promowanie Orzesza. A z okazji Dnia Kobiet życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń  – mówił podczas spotkania Burmistrz.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również