Wiadomości z Orzesza

Nabór wniosków na doposażenie podmiotów w produkty rekreacyjne. Do kiedy jest termin?

  • Dodano: 2022-11-10 06:15, aktualizacja: 2022-11-09 21:02

Od 17 listopada do 1 grudnia można składać wnioski o powierzenie grantu na realizację zadań o charakterze integrującym i/lub aktywizującym, w szczególności doposażenie podmiotów w produkty rekreacyjne i służące aktywnemu wypoczynkowi.

Stowarzyszenie LGD „Ziemia Pszczyńska” ogłosiło nabór wniosków o powierzenie grantu nr 5/2022 na Przedsięwzięcie nr 7 Społeczność siłą rozwoju - integracja społeczna. W ramach naboru będą przyjmowane wnioski o powierzenie grantu w ramach projektu grantowego pt. Społeczność siłą rozwoju - integracja społeczna poprzez doposażenie.

Nabór dedykowany jest podmiotom (za wyjątkiem prowadzących działalność gospodarczą), które działają na obszarze objętym LSR (gminy: Pawłowice, Suszec, Pszczyna - bez miasta Pszczyna, Miedźna, Kobiór, Goczałkowice-Zdrój, Ornontowice, Wyry, Bojszowy, Orzesze, Bieruń). Projekt zakłada realizację zadań o charakterze integrującym i/lub aktywizującym, w szczególności doposażenie podmiotów w produkty rekreacyjne i służące aktywnemu wypoczynkowi. Celem projektu jest integracja i aktywizacja mieszkańców obszaru LGD „Ziemia Pszczyńska".

Termin składania wniosku: 17 listopada 2022 r. - 1 grudnia 2022 r. (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, 1 grudnia 2022 r. do godz. 12.00).

Szczegóły dotyczące naboru wraz z dokumentacją znajdują się w zakładce KONKURSY/ogłoszenia 2022, w podzakładce - 5/2022.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również