Wiadomości z Orzesza

Skontrolowali samochód, znaleźli narkotyki

  • Dodano: 2022-04-13 06:30, aktualizacja: 2022-04-12 21:08

Policjanci orzeskiej patrolówki zatrzymali 21-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Młody orzeszanin zwrócił na siebie uwagę mundurowych, kiedy wraz z bratem i kolegą siedział w nocy w samochodzie.

21-letni mieszkaniec Orzesza został zatrzymany 7 kwietnia tuż przed północą na ulicy Szkolnej. Tam bowiem wraz ze znajomym oraz ze starszym bratem siedział w samochodzie. To wzbudziło zainteresowanie patrolu. Policyjna kontrola osobowego deawoo zakończyła się ujawnieniem przez mundurowych marihuany i amfetaminy. Kolejną porcję środków odurzających policjanci znaleźli w domu orzeszanina. Po nocy spędzonej w policyjnej izbie zatrzymań 21-latek usłyszał zarzuty. Jego sprawa po raz kolejny trafi do sądu.

Nie pierwszy raz

Mężczyzna był już bowiem notowany w związku z tego rodzaju procederem. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Podejrzany złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Na poczet przyszłej kary śledczy zabezpieczyli ponad 500 złotych należącej do 21-latka gotówki.

Skontrolowali samochód, znaleźli narkotyki / fot. KPP Mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Orzesze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również