Wiadomości z Orzesza

W Orzeszu w najbliższy weekend kierowców czekają utrudnienia

  • Dodano: 2019-02-01 11:30

Mikołowska drogówka informuje o weekendowych utrudnieniach w ruchu drogowym.

W sobotę - 2 lutego w godzinach od 12:00 - 14:00 na drogach Mikołowa wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z charytatywnym biegiem ulicznym, natomiast w niedzielę - 3 lutego w Orzeszu w godzinach 13:00 - 14:00 utrudnienia związane z imprezą sportową: "Zimowy Bieg Orzeski".

Utrudnienia w Mikołowie będą występowały w związku z biegiem charytatywnym

Już jutro (sobota 02.02.2019r.) mikołowscy policjanci będą zabezpieczać imprezę sportową pn: "VI Bieg Charytatywny- Biegniemy dla Karolinki i Alexa" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie.

Mundurowi ostrzegają kierowców o zmianie organizacji ruchu w centrum miasta. Reorganizacja ruchu przewidziana jest w godz. 12:00 - 14:00. Zawodnicy przebiegną ulicami: Konstytucji 3-go Maja (od ronda przy krytej pływalni "Aquaplant"), Nowy Świat, Żwirki i Wigury oraz Górniczą. Na tym odcinku będzie częściowo zablokowany przejazd. Jego otwarcie nastąpi około godziny 14:00. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie poleceń osób kierujących ruchem.

W Orzeszu również wystąpią utrudnienia na drogach

Natomiast w niedzielę (03.02.2019r.) w godzinach 13:00 – 14:00 na terenie Orzesza, odbędzie się impreza sportowa „Zimowy Bieg Orzeski”, organizowana przez orzeską Fundację "Aktywni". W czasie trwania biegu, będą występowały utrudnienia w ruchu drogowym w rejonie ulicy Fabrycznej oraz Armii Ludowej. Organizatorzy proszą o stosowanie się do poleceń służb organizatora. Na czas trwania imprezy w/w ulice zostaną częściowo wyłączone z ruchu, gdzie policjanci będą kierowali ruchem.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.